Przegląd kierunków studiów
wyszukiwarki kierunków:
licencjackie I stopnia »
inżynierskie I stopnia »
magisterskie jednolite »
magisterskie II stopnia »
doktoranckie III stopnia » podyplomowe »
Serwis dział po zajęciach Studencki Informator Regionalny - Górny Śląsk

NEWSY śląskie

Wyższa Szkoła Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach zaprasza na studia. Przy zapisie do 15 lutego skorzystasz z promocji 20% zniżki na pierwszy semestr studiów.
Uniwersytet Śląski zaprasza na studia II stopnia. Rekrutacja zimowa trwa do 31 marca 2017 roku.
Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach uruchomił rekrutację zimową na wybrane kierunki studiów podyplomowych, które prowadzone są na Wydziale Finansów i Ubezpieczeń. Zapisy trwają do 17 lutego 2017 roku.
Trwa rekrutacja na studia w Instytucie Studiów Podyplomowych w Tychach. Zapisy na rok akademicki 2016/2017 kończą się ostatniego marca.
Wyższa Szkoła Bankowa w Chorzowie zaprasza na studia I i II stopnia. Zapisując się do 15 lutego skorzystasz z promocji i zaoszczędzisz 1000zł
Wyższa Szkoła Techniczna zaprasza na studia podyplomowe na kierunku ORGANIZACJA I ZARZĄDZANIE W PRZEMYŚLE MODOWYM. Zapisy trwają do 10 lutego, rozpoczęcie zajęć nowej edycji odbędzie się 18 lutego 2017 roku.
Studenci śląskiej Alma Mater to niezwykle liczna grupa wolontariuszy, natomiast uczelnia dodatkowo organizuje specjalną aukcję, przedmiotem której jest pióro JM Rektora UŚ prof. dr. hab. Andrzeja Kowalczyka. To właśnie nim podpisywane są dyplomy magistra, doktora i doktora habilitowanego.
Profi-Lingua w Katowicach, Gliwicach i Sosnowcu zaprasza na kursy językowe. Zapisując się w styczniu skorzystasz z ciekawych benefitów przygotowanych przez szkołę.
6 stycznia w Górnośląskiej Wyższej Szkole Przedsiębiorczości im. Karola Goduli rozpocznie się rekrutacja na studia I stopnia na kierunku Terapia artystyczna specjalność Naturoterapia.
Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej zaprasza w ramach rekrutacji zimowej na studia I i II stopnia.
Wyższa Szkoła Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach uruchomiła 2 stycznia 2017 roku zimową rekrutację na studia I i II stopnia oraz na podyplomowe.
Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości im. Karola Gduli zaprasza na kurs Naturalne metody relaksacji oczu.
Coaching i Doradztwo Zawodowe to jeden z kierunków studiów podyplomowych oferowany przez Instytut Studiów Podyplomowych w Tychach. Słuchacze kierunku zbudują swój warsztat coacha i nauczą się wspierać ludzi w poszukiwaniu lub zmianie pracy. Trenowane umiejętności wspomogą również rozwój własny słuchaczy, pozwolą efektywniej planować czas, podejmować właściwe decyzje, radzić sobie ze stresem oraz skutecznie komunikować się w biznesie i edukacji.
Audyt i kontrola wewnętrzna w biznesie i administracji publicznej (we współpracy z Polskim Instytutem Kontroli Wewnętrznej Sp. z o.o.) oraz Zarządzanie projektami w branży motoryzacyjnej (we współpracy z firmą Team Prevent Poland Sp. z o.o.) to nowe kierunki studiów podyplomowych, które pojawiły się w ofercie Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.
15 grudnia 2016 roku miało miejsce pierwsze posiedzenie Rady Narodowego Centrum Nauki w kadencji 2016–2018, podczas którego wybrano w drodze głosowania nowego przewodniczącego – prof. zw. dr. hab. Janusza Janeczka – geologa, specjalistę w dziedzinie geologicznych aspektów składowania odpadów promieniotwórczych, mineralogii pyłów atmosferycznych i pegmatytów, kierownika Katedry Geochemii, Mineralogii i Petrografii Uniwersytetu Śląskiego, rektora UŚ w latach 2002−2008.
Wyższa Szkoła Bankowa w Chorzowie zaprasza na studia I i II stopnia. Uczelnia uruchomiła rekrutację zimową, zapisując się do 9 stycznia skorzystasz z promocji i zaoszczędzić 1000zł.
Uniwersytet Śląski i Spółka Restrukturyzacji Kopalń SA nawiązały współpracę. Porozumienie podpisane zostało w środę 14 grudnia 2016 roku o godz. 9.00 w rektoracie uczelni przy ul. Bankowej 12 w Katowicach.
Cicha wojna - teoria i praktyka działań wywiadowczych oraz Na straży bezpieczeństwa – teoria i praktyka metodyki i taktyki działań kontrwywiadowczych to dwa nowe kursy, które pojawiły się w ofercie Wydziału Studiów Społecznych w Gliwicach Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa w Poznaniu.
Na mocy porozumienia, które zostało uroczyście podpisane w poniedziałek 21 listopada pomiędzy Politechniką Śląską a Kongsberg Automotive Pruszków, studenci politechniki otrzymają nowe możliwości odbycia staży i praktyk w oddziale norweskiego koncernu motoryzacyjnego w Pruszkowie pod Warszawą.
Praca socjalna to nowa specjalność w ofercie Instytutu Studiów Podyplomowych w Tychach. Studia przeznaczone jest dla absolwentów szkół wyższych, którzy pragną pogłębić i zaktualizować wiedzę w zakresie pracy socjalnej oraz dla absolwentów studiów magisterskich pokrewnych specjalności (pedagogiki, psychologii, resocjalizacji, socjologii.
Następne
Kanał RSS dla tej listy

Szkoły policealneNauka języka w woj. śląskim

Nauka języka w twoim mieście


Profi_lingua_220_blekitny.gif

Nauka języka za granicą
JPEdukacja_220_pytania.gif

Przegląd uczelni
w Polsce

Uniwersytet___l__ski_220.jpg
WSB_220.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura