Przegląd kierunków studiów
wyszukiwarki kierunków:
licencjackie I stopnia »
inżynierskie I stopnia »
magisterskie jednolite »
magisterskie II stopnia »
doktoranckie III stopnia » podyplomowe »
Serwis dział po zajęciach Studencki Informator Regionalny - Górny Śląsk

NEWSY śląskie

Pracownicy Uniwersytetu Śląskiego: dr Andrzej Woźnica, dr Bartosz Łozowski oraz dr hab. inż. Robert Koprowski, a także Jakub Karpiński z firmy MaxiMapa i Wojciech Szlęk są autorami wynalazku, który 6 marca 2017 roku decyzją Urzędu Patentowego RP został objęty ochroną patentową.
Instytut Studiów Podyplomowych w Tychach zaprasza na studia. Rekrutacja trwa do końca marca 2017 roku.
Konkurs poetycki jest organizowany przez Bibliotekę Wydziału Studiów Społecznych w Gliwicach Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa w Poznaniu z okazji Międzynarodowego Dnia Poezji. Adresatami konkursu są osoby powyżej 16 roku życia z województwa śląskiego. Wiersze należy zgłaszać do 20 marca.
Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach zaprasza na studia podyplomowe na kierunku Zarządzanie zrównoważoną mobilnością w miastach.
Wyższa Szkoła Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach zaprasza na studia. Przy zapisie do 28 lutego na studia podyplomowe oraz studia I i II stopnia skorzystasz z jubileuszowej promocji.
Plakat Karoliny Gondek, studentki Grafiki w Wyższej Szkole Technicznej w Katowicach został wyróżniony podczas VII Światowego Biennale Plakatu Studenta.
Dr Krystian Dudek po raz drugi został Prezesem Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Public Relations. Kadencja potrwa do 2019 roku.
Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości im. Karola Goduli w Chorzowie zaprasza na studia na kierunku Terapia Artystyczna, specjalność Naturoterapia. Rekrutacja trwa do końca lutego 2017 roku.
Wyższa Szkoła Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach zaprasza na studia. Przy zapisie do 15 lutego skorzystasz z promocji 20% zniżki na pierwszy semestr studiów.
Uniwersytet Śląski zaprasza na studia II stopnia. Rekrutacja zimowa trwa do 31 marca 2017 roku.
Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach uruchomił rekrutację zimową na wybrane kierunki studiów podyplomowych, które prowadzone są na Wydziale Finansów i Ubezpieczeń. Zapisy trwają do 17 lutego 2017 roku.
Trwa rekrutacja na studia w Instytucie Studiów Podyplomowych w Tychach. Zapisy na rok akademicki 2016/2017 kończą się ostatniego marca.
Wyższa Szkoła Bankowa w Chorzowie zaprasza na studia I i II stopnia. Zapisując się do 15 lutego skorzystasz z promocji i zaoszczędzisz 1000zł
Wyższa Szkoła Techniczna zaprasza na studia podyplomowe na kierunku ORGANIZACJA I ZARZĄDZANIE W PRZEMYŚLE MODOWYM. Zapisy trwają do 10 lutego, rozpoczęcie zajęć nowej edycji odbędzie się 18 lutego 2017 roku.
Studenci śląskiej Alma Mater to niezwykle liczna grupa wolontariuszy, natomiast uczelnia dodatkowo organizuje specjalną aukcję, przedmiotem której jest pióro JM Rektora UŚ prof. dr. hab. Andrzeja Kowalczyka. To właśnie nim podpisywane są dyplomy magistra, doktora i doktora habilitowanego.
Profi-Lingua w Katowicach, Gliwicach i Sosnowcu zaprasza na kursy językowe. Zapisując się w styczniu skorzystasz z ciekawych benefitów przygotowanych przez szkołę.
6 stycznia w Górnośląskiej Wyższej Szkole Przedsiębiorczości im. Karola Goduli rozpocznie się rekrutacja na studia I stopnia na kierunku Terapia artystyczna specjalność Naturoterapia.
Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej zaprasza w ramach rekrutacji zimowej na studia I i II stopnia.
Wyższa Szkoła Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach uruchomiła 2 stycznia 2017 roku zimową rekrutację na studia I i II stopnia oraz na podyplomowe.
Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości im. Karola Gduli zaprasza na kurs Naturalne metody relaksacji oczu.
Następne
Kanał RSS dla tej listy

Nauka języka w woj. śląskim

Nauka języka w twoim mieście


Profi_lingua_220_blekitny.gif

Nauka języka za granicą
EF_Education_First_220.jpg

Przegląd uczelni
w Polsce
WSB-220_1.jpg

Uniwersytet___l__ski_220.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura