Serwis dział po zajęciach Studencki Informator Regionalny - Górny Śląsk

NEWSY śląskie

Akademia WSB w Dąbrowie Górniczej zaprasza na studia dualne specjalność Aplikacje mobilne z elementami grafiki komputerowej.
Jeszcze do 15 października trwa rekrutacja uzupełniająca kandydatów na studia podyplomowe prowadzone w Wyższej Szkole Technicznej w Katowicach.
Aż szesnaście zestawów z naczepami typu JUMBO przywiezie prawie 600 ton sprzętu na tegoroczną edycję Mayday Poland!
Do 13 października trwa przedłużona rekrutacja na studia w Wyższej Szkole Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach.
Katowicka kancelaria adwokacka Duraj Reck i Partnerzy piąty rok z rzędy wystartowała z projektem „Zostań mecenasem”. Celem projektu jest wsparcie studentów oraz absolwentów prawa w rozpoczęciu kariery zawodowej. Partnerem tegorocznej edycji projektu została Fundacja Court Watch Polska, która dąży do tego, aby każdy kto przekracza próg sądu w Polsce był traktowany sprawiedliwie i z szacunkiem. Fundacja jest także m.in. wydawcą edukacyjnej gry planszowej „Prawopolis”, z częścią jej zagadnień zmierzą się uczestnicy projektu „Zostań mecenasem”.
Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości zaprasza na studia podyplomowe na kierunku Joga w profilaktyce i terapii.
Dwa dyplomy w ciągu dwóch lat? Studia magisterskie i podyplomowe w jednym czasie? To możliwe! Wykorzystaj szansę i przystąp do programu "2 dyplomy w 2 lata". Akademia WSB poszerzyła właśnie listę kierunków dostępnych dla absolwentów studiów I stopnia WSB, którzy w roku akademicki 2018/2019 będą kontynuowali naukę na studiach magisterskich. Studenci objęci programem mogą wybrać jeden z bardzo atrakcyjnych kierunków studiów podyplomowych i skorzystać z bonifikaty 50%.
Do 21 września trwa rekrutacja na interdyscyplinarne studia doktoranckie w Akademii WSB.
Promocja „NA OSTATNI DZWONEK” skierowana jest do kandydatów zapisujących się na studia na rok akademicki 2018/2019 i ) i obejmuje skorzystanie z promocji do 800 zł (w opłacie wpisowej oraz opłacie czesnego w semestrze pierwszym).
Mayday pozostaje inny. Od 19-stu lat w jego centrum jest zawsze muzyka, pasja i niezwykły duch łączący tysiące osób w Spodku.
Wyższa Szkoła Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach zaprasza na studia. Rekrutacja trwa do końca września.
W Górnośląskiej Wyższej Szkole Przedsiębiorczości im. Karola Goduli trwa rekrutacja na studia I stopnia. Już dziś wybierz studia na jednym z 3 dostępnych kierunków i 12 specjalności. Spiesz się, liczba miejsc jest ograniczona – liczy się kolejność zgłoszeń.
Wyższa Szkoła Bankowa w Chorzowie i Katowicach na nadchodzący rok akademicki proponuje swoim przyszłym studentom nowość – studia dualne na kierunku inżynierskim logistyka. Jest to innowacyjny model kształcenia. Student jednocześnie uczy się, zdobywa doświadczenie zawodowe podczas stażu w firmie logistycznej i otrzymuje za swoją pracę comiesięczną pensję. Uczelnia sfinansuje dla niego 3,5-letnie studia inżynierskie, a on sam w ciągu tego okresu może zarobić na rękę nawet 21 tysięcy złotych.
Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości im. Karola Goduli w Chorzowie zaprasza na studia na kierunku Gry i grafika interaktywna.
Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa w Jaworznie zaprasza na studia I stopnia na kierunku Bezpieczeństwo publiczne.
Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach zaprasza na studia. Uczelnia przygotowała dla kandydatów atrakcyjne promocje.
Wyższa Szkoła Bankowa jako pierwsza uczelnia na Śląsku w najbliższym roku akademickim 2018/2019 planuje uruchomić nowy kierunek studiów licencjackich – marketing i sprzedaż. Już od października przyszli studenci pod okiem ekspertów będą zgłębiać tajniki nowoczesnego marketingu oraz komunikacji opartej na nowych technologiach.
Wyższa Szkoła Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach zaprasza na studia I i II stopnia oraz podyplomowe. Uczelnia gwarantuje niezmienną wysokość czesnego przez cały okres studiów oraz niepłatne miesiące wakacyjne i egzaminy.
Wyższa Szkoła Bankowa w Chorzowie zaprasza na studia I i II stopnia. Zapisując się do 16 lipca skorzystasz ze zniżki i zaoszczędzisz 1000zł.
Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości im. Karola Goduli w Chorzowie zaprasza na studia podyplomowe.
Poprzednie
Następne
Kanał RSS dla tej listy

INFORMACJE, OGŁOSZENIA

Nauka języków w śląskim
boks.gif

Nauka języka za granicą
przeglad_nauka_jezyka_zagranica.gif

Przegląd uczelni w Polsce
Akademia_WSB_przeglad.jpg
WSB_przeglad_uczelni.jpg
SWPS_220_uni.jpg
WSSIP_220.jpg

Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura ABK pomaga studentom WSAiB
 
Polityka Prywatności