NEWSY śląskie

Wyższa Szkoła Bankowa w Chorzowie zaprasza na studia. Rekrutacja zimowa trwa do 10 marca.
Akademia WSB w Dąbrowie Górniczej zaprasza na studia licencjackie, inżynierskie oraz magisterskie. Przy zapisie do końca roku możesz skorzystać ze świątecznych zniżek.
Święta Bożego Narodzenia to okres szczególnie wyczekiwany przez każdego z nas. Członkowie Polskiego Towarzystwa Studentów Farmacji mogli poczuć tę atmosferę już w listopadzie. W dniach 23-25.11.2018r. PTSF Oddział Sosnowiec zorganizował dla ponad 100 osób III Wigilię PTSF połączoną z konferencją naukową pt. „Wyzwania w codziennej pracy farmaceuty”, która odbyła się na Wydziale Farmaceutycznym z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej w Sosnowcu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.
Komunikacja wizerunkowa - zrozumieć projekt, Kreatywne zarządzanie miastem oraz Psychologia zdrowia to nowe kierunki studiów podyplomowych w Górnośląskiej Wyższej Szkole Przedsiębiorczości im. Karola Goduli w Chorzowie.
Trwa rekrutacja na studia podyplomowe w Górnośląskiej Wyższej Szkole Przedsiębiorczości w Chorzowie.
Wyższa Szkoła Bankowa w Chorzowie zaprasza na studia II stopnia. Zapisując się do końca października nie zapłacisz wpisowego.
Akademia WSB w Dąbrowie Górniczej zaprasza na studia dualne specjalność Aplikacje mobilne z elementami grafiki komputerowej.
Jeszcze do 15 października trwa rekrutacja uzupełniająca kandydatów na studia podyplomowe prowadzone w Wyższej Szkole Technicznej w Katowicach.
Aż szesnaście zestawów z naczepami typu JUMBO przywiezie prawie 600 ton sprzętu na tegoroczną edycję Mayday Poland!
Do 13 października trwa przedłużona rekrutacja na studia w Wyższej Szkole Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach.
Katowicka kancelaria adwokacka Duraj Reck i Partnerzy piąty rok z rzędy wystartowała z projektem „Zostań mecenasem”. Celem projektu jest wsparcie studentów oraz absolwentów prawa w rozpoczęciu kariery zawodowej. Partnerem tegorocznej edycji projektu została Fundacja Court Watch Polska, która dąży do tego, aby każdy kto przekracza próg sądu w Polsce był traktowany sprawiedliwie i z szacunkiem. Fundacja jest także m.in. wydawcą edukacyjnej gry planszowej „Prawopolis”, z częścią jej zagadnień zmierzą się uczestnicy projektu „Zostań mecenasem”.
Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości zaprasza na studia podyplomowe na kierunku Joga w profilaktyce i terapii.
Dwa dyplomy w ciągu dwóch lat? Studia magisterskie i podyplomowe w jednym czasie? To możliwe! Wykorzystaj szansę i przystąp do programu "2 dyplomy w 2 lata". Akademia WSB poszerzyła właśnie listę kierunków dostępnych dla absolwentów studiów I stopnia WSB, którzy w roku akademicki 2018/2019 będą kontynuowali naukę na studiach magisterskich. Studenci objęci programem mogą wybrać jeden z bardzo atrakcyjnych kierunków studiów podyplomowych i skorzystać z bonifikaty 50%.
Do 21 września trwa rekrutacja na interdyscyplinarne studia doktoranckie w Akademii WSB.
Promocja „NA OSTATNI DZWONEK” skierowana jest do kandydatów zapisujących się na studia na rok akademicki 2018/2019 i ) i obejmuje skorzystanie z promocji do 800 zł (w opłacie wpisowej oraz opłacie czesnego w semestrze pierwszym).
Mayday pozostaje inny. Od 19-stu lat w jego centrum jest zawsze muzyka, pasja i niezwykły duch łączący tysiące osób w Spodku.
Wyższa Szkoła Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach zaprasza na studia. Rekrutacja trwa do końca września.
W Górnośląskiej Wyższej Szkole Przedsiębiorczości im. Karola Goduli trwa rekrutacja na studia I stopnia. Już dziś wybierz studia na jednym z 3 dostępnych kierunków i 12 specjalności. Spiesz się, liczba miejsc jest ograniczona – liczy się kolejność zgłoszeń.
Wyższa Szkoła Bankowa w Chorzowie i Katowicach na nadchodzący rok akademicki proponuje swoim przyszłym studentom nowość – studia dualne na kierunku inżynierskim logistyka. Jest to innowacyjny model kształcenia. Student jednocześnie uczy się, zdobywa doświadczenie zawodowe podczas stażu w firmie logistycznej i otrzymuje za swoją pracę comiesięczną pensję. Uczelnia sfinansuje dla niego 3,5-letnie studia inżynierskie, a on sam w ciągu tego okresu może zarobić na rękę nawet 21 tysięcy złotych.
Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości im. Karola Goduli w Chorzowie zaprasza na studia na kierunku Gry i grafika interaktywna.
Poprzednie
Następne
Kanał RSS dla tej listy
 
Polityka Prywatności