Serwis dział po zajęciach Studencki Informator Regionalny - Górny Śląsk

NEWSY śląskie

Mayday pozostaje inny. Od 19-stu lat w jego centrum jest zawsze muzyka, pasja i niezwykły duch łączący tysiące osób w Spodku.
Wyższa Szkoła Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach zaprasza na studia. Rekrutacja trwa do końca września.
W Górnośląskiej Wyższej Szkole Przedsiębiorczości im. Karola Goduli trwa rekrutacja na studia I stopnia. Już dziś wybierz studia na jednym z 3 dostępnych kierunków i 12 specjalności. Spiesz się, liczba miejsc jest ograniczona – liczy się kolejność zgłoszeń.
Wyższa Szkoła Bankowa w Chorzowie i Katowicach na nadchodzący rok akademicki proponuje swoim przyszłym studentom nowość – studia dualne na kierunku inżynierskim logistyka. Jest to innowacyjny model kształcenia. Student jednocześnie uczy się, zdobywa doświadczenie zawodowe podczas stażu w firmie logistycznej i otrzymuje za swoją pracę comiesięczną pensję. Uczelnia sfinansuje dla niego 3,5-letnie studia inżynierskie, a on sam w ciągu tego okresu może zarobić na rękę nawet 21 tysięcy złotych.
Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości im. Karola Goduli w Chorzowie zaprasza na studia na kierunku Gry i grafika interaktywna.
Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa w Jaworznie zaprasza na studia I stopnia na kierunku Bezpieczeństwo publiczne.
Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach zaprasza na studia. Uczelnia przygotowała dla kandydatów atrakcyjne promocje.
Wyższa Szkoła Bankowa jako pierwsza uczelnia na Śląsku w najbliższym roku akademickim 2018/2019 planuje uruchomić nowy kierunek studiów licencjackich – marketing i sprzedaż. Już od października przyszli studenci pod okiem ekspertów będą zgłębiać tajniki nowoczesnego marketingu oraz komunikacji opartej na nowych technologiach.
Wyższa Szkoła Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach zaprasza na studia I i II stopnia oraz podyplomowe. Uczelnia gwarantuje niezmienną wysokość czesnego przez cały okres studiów oraz niepłatne miesiące wakacyjne i egzaminy.
Wyższa Szkoła Bankowa w Chorzowie zaprasza na studia I i II stopnia. Zapisując się do 16 lipca skorzystasz ze zniżki i zaoszczędzisz 1000zł.
Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości im. Karola Goduli w Chorzowie zaprasza na studia podyplomowe.
Indywidualny tutoring i konsultacje z ekspertami branżowymi, stypendia motywacyjne i grantowe oraz brak opłat za studia to główne atuty interdyscyplinarnych studiów doktoranckich, które uruchamia Akademia WSB z siedzibą w Dąbrowie Górniczej.
Czy można skutecznie radzić sobie z sytuacjami stresowymi? Jak efektywnie działać pod presją i zachować spokój nawet w najbardziej krytycznych okolicznościach?
Wyższa Szkoła Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach zaprasza na studia. Przy złożeniu dokumentów do 31 lipca 2018 roku skorzystasz z atrakcyjnych zniżek.
Akademia WSB w Dąbrowie Górniczej przygotowała wiele nowych specjalności na studiach I i II stopnia. W ofercie na rok akademicki 2018/2019 pojawi się także Kosmetologia - studia I stopnia.
Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach przygotowała promocję dla kandydatów. Zapisując się do 15 maja 2018 roku możesz zaoszczędzić nawet 900zł.
Program International Executive Master of Business Administration to nowość w ofercie kształcenia przygotowanej przez Centrum Kształcenia Ustawicznego Uniwersytetu Śląskiego i Gdańską Fundację Kształcenia Menedżerów.
17 kwietnia 2018 roku tygodnik „Polityka” ogłosił finalistów 7. edycji Nagrody Architektonicznej „Polityki”, wśród których znalazła się przyszła siedziba Wydziału Radia i Telewizji im. Krzysztofa Kieślowskiego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach (projekt: BAAS, Grupa 5 Architekci, MAŁECCY biuro projektowe).
Wyższa Szkoła Bankowa w Chorzowie i Katowicach rozpoczęła nabór na studia licencjackie, inżynierskie, magisterskie i podyplomowe. Na rok akademicki 2018/2019 uczelnia przygotowała nowe kierunki: marketing i sprzedaż na studiach I stopnia oraz pedagogika na studiach II stopnia, a także studia I stopnia w języku angielskim.
Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości im. Karola Goduli w Chorzowie zaprasza na studia licencjackie. Obecna cena czesnego obowiązuje do 30 kwietnia – aby skorzystać z najniższej kwoty czesnego, należy złożyć komplet dokumentów rekrutacyjnych do tego dnia.
Poprzednie
Następne
Kanał RSS dla tej listy

Nauka języków w śląskim
BezplatnyTest_220.gif

Nauka języka za granicą

Przegląd uczelni w Polsce
boks_220.gif
SWPS_220_uni.jpg

Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura
 
Polityka Prywatności