NEWSY śląskie

tag
Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości im. Karola Goduli obchodziła 5 marca 2019 roku 20-lecie istnienia.
Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości im. Karola Goduli w Chorzowie zaprasza na studia podyplomowe.
Komunikacja wizerunkowa - zrozumieć projekt, Kreatywne zarządzanie miastem oraz Psychologia zdrowia to nowe kierunki studiów podyplomowych w Górnośląskiej Wyższej Szkole Przedsiębiorczości im. Karola Goduli w Chorzowie.
Trwa rekrutacja na studia podyplomowe w Górnośląskiej Wyższej Szkole Przedsiębiorczości w Chorzowie.
Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości zaprasza na studia podyplomowe na kierunku Joga w profilaktyce i terapii.
W Górnośląskiej Wyższej Szkole Przedsiębiorczości im. Karola Goduli trwa rekrutacja na studia I stopnia. Już dziś wybierz studia na jednym z 3 dostępnych kierunków i 12 specjalności. Spiesz się, liczba miejsc jest ograniczona – liczy się kolejność zgłoszeń.
Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości im. Karola Goduli w Chorzowie zaprasza na studia na kierunku Gry i grafika interaktywna.
Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości im. Karola Goduli w Chorzowie zaprasza na studia podyplomowe.
Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości im. Karola Goduli w Chorzowie zaprasza na studia licencjackie. Obecna cena czesnego obowiązuje do 30 kwietnia – aby skorzystać z najniższej kwoty czesnego, należy złożyć komplet dokumentów rekrutacyjnych do tego dnia.
Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości im. Karola Goduli zaprasza na studia licencjackie.
Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości im. Karola Goduli w Chorzowie zaprasza na studia podyplomowe na kierunku Joga i Ajurweda.
Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości im. Karola Goduli w Chorzowie zaprasza na studia podyplomowe.
Psychoedukacja w terapii to nowa specjalność uruchomiona na kierunku Terapia artystyczna w Górnośląskiej Wyższej Szkole Przedsiębiorczości im. Karola Goduli w Chorzowie.
Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości im. Karola Goduli zaprasza na studia licencjackie. Uczelnia przyjmuje zapisy do 30 września 2017 roku.
Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości im. Karola Goduli zaprasza na nowy kurs tworzenia gier komputerowych w środowisku Unity 3D.
Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości im. Karola Goduli w Chorzowie zaprasza na studia. Zapisując się w lipcu możesz studiować na wybranych specjalnościach za 219 zł miesięcznie.
Trwa rekrutacja na studia I stopnia w Górnośląskiej Wyższej Szkole Przedsiębiorczości im. Karola Goduli w Chorzowie. Tegoroczna oferta uczelni to 3 kierunki podzielone na specjalności. Studenci, którzy zdecydują się studiować w GWSP mogą podjąć studia zarówno w trybie stacjonarnym jak i niestacjonarnym. W ofercie edukacyjnej GWSP w roku akademickim 2017/2018 znajduje się wiele nowości.
Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości im. Karola Goduli w Chorzowie zaprasza na studia licencjackie na specjalności Projektowanie gier. Złóż komplet dokumentów do 30 czerwca a za studia niestacjonarne zapłacisz 369zł miesięcznie natomiast za stacjonarne 439zł miesięcznie.
Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości im. Karola Goduli zaprasza na specjalność Projektowanie gier. Zapisując się do końca maja a za studia zapłacisz tylko 359zł miesięcznie.
Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości im. Karola Goduli w Chorzowie zaprasza na studia licencjackie. Rekrutacja na rok akademicki 2017/2018 już się rozpoczęła. Zapisując się do końca kwietnia na dowolną specjalność kierunku Modern Business – Zarządzanie i rachunkowość możesz skorzystać z promocji 220 zł miesięcznie przez cały tok studiów.
Następne
Kanał RSS dla tej listy
 
Polityka Prywatności