NEWSY śląskie

tag
Wyższa Szkoła Bankowa w Chorzowie prowadzi rekrutację na studia I i II stopnia. Zapisując się do 30 maja czesne już od 210 zł.
Studenci Wyższej Szkoły Bankowej kierunku administracja publiczna odbyli nietypowe zajęcia. Nietypowe, ponieważ zwykłą salę dydaktyczną zamienili na salę obrad w Śląskim Urzędzie Wojewódzkim w Katowicach. Studenci podczas zajęć zwiedzili także miejsca, które na co dzień są niedostępne dla petentów, na przykład Sala Sejmu Śląskiego, gdzie odbywają się obrady radnych województwa śląskiego, skarbiec czy basen.
Wyższa Szkoła Bankowa w Chorzowie zaprasza na studia. Zapisując się do 10 marca możesz zaoszczędzić 700zł.
Wyższa Szkoła Bankowa w Chorzowie zaprasza na studia. Rekrutacja zimowa trwa do 10 marca.
Wyższa Szkoła Bankowa w Chorzowie zaprasza na studia II stopnia. Zapisując się do końca października nie zapłacisz wpisowego.
Wyższa Szkoła Bankowa w Chorzowie i Katowicach na nadchodzący rok akademicki proponuje swoim przyszłym studentom nowość – studia dualne na kierunku inżynierskim logistyka. Jest to innowacyjny model kształcenia. Student jednocześnie uczy się, zdobywa doświadczenie zawodowe podczas stażu w firmie logistycznej i otrzymuje za swoją pracę comiesięczną pensję. Uczelnia sfinansuje dla niego 3,5-letnie studia inżynierskie, a on sam w ciągu tego okresu może zarobić na rękę nawet 21 tysięcy złotych.
Wyższa Szkoła Bankowa jako pierwsza uczelnia na Śląsku w najbliższym roku akademickim 2018/2019 planuje uruchomić nowy kierunek studiów licencjackich – marketing i sprzedaż. Już od października przyszli studenci pod okiem ekspertów będą zgłębiać tajniki nowoczesnego marketingu oraz komunikacji opartej na nowych technologiach.
Wyższa Szkoła Bankowa w Chorzowie zaprasza na studia I i II stopnia. Zapisując się do 16 lipca skorzystasz ze zniżki i zaoszczędzisz 1000zł.
Wyższa Szkoła Bankowa w Chorzowie i Katowicach rozpoczęła nabór na studia licencjackie, inżynierskie, magisterskie i podyplomowe. Na rok akademicki 2018/2019 uczelnia przygotowała nowe kierunki: marketing i sprzedaż na studiach I stopnia oraz pedagogika na studiach II stopnia, a także studia I stopnia w języku angielskim.
Trwa rekrutacja zimowa w Wyższej Szkole Bankowej w Chorzowie i Katowicach. Zapisy przyjmowane są do 17 marca.
Wyższa Szkoła Bankowa w Chorzowie zaprasza na studia I i II stopnia. Zapisując się do 17 marca skorzystasz z promocji czesne od 225 zł.
Wyższa Szkoła Bankowa w Chorzowie zaprasza na studia I i II stopnia. Zapisując się do 15 lutego możesz zaoszczędzić 1000zł.
Wyższa Szkoła Bankowa w Chorzowie i Katowicach, jako wydział poznańskiej WSB, jest najczęściej wybieraną uczelnią niepubliczną w kraju przez kandydatów na studia niestacjonarne - tak pokazują dane Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, które opublikowało raport o wynikach rekrutacji na studia na rok akademicki 2017/2018.
Wyższa Szkoła Bankowa w Chorzowie zaprasza na studia podyplomowe. Zapisując się do 8 stycznia 2018 roku możesz zaoszczędzić 1000zł.
Wyższa Szkoła Bankowa w Chorzowie w nadchodzącym roku akademickim uruchomi wszystkie kierunki studiów I i II stopnia. Na osoby, które chciałyby rozpocząć naukę, czeka kilka nowości, między innymi: kierunek administracja publiczna, język angielski w biznesie, specjalność służby policyjne, anglojęzyczne studia magisterskie.
Wyższa Szkoła Bankowa w Chorzowie zaprasza na studia I i II stopnia. Zapisując się do 10 sierpnia możesz zaoszczędzić 700zł.
Wyższa Szkoła Bankowa otworzyła swoją drugą siedzibę. Jako nową lokalizację wybrała Katowice. W centrum Górnego Śląska uczelnia prowadzi zajęcia na studiach podyplomowych oraz organizuje szkolenia. Tutaj mieści się także Biuro Rekrutacji.
Wyższa Szkoła Bankowa w Chorzowie zaprasza na studia podyplomowe. Zapisując się do końca maja skorzystasz z promocji i zaoszczędzisz 1000zł.
Praktyki i staże zawodowe, szkolenia informatyczne, a dla najlepszych praca – taka oferta rozwoju czeka na studentów informatyki w Wyższej Szkole Bankowej w Chorzowie. Jest to możliwe dzięki nawiązanej przez uczelnię współpracy z firmą Dagma Bezpieczeństwo IT.
Co zrobić, by studia były jeszcze bardziej praktyczne? Na ten temat rozmawiały Władze Wyższej Szkoły Bankowej w Chorzowie z przedstawicielami firm, instytucji i organizacji partnerskich. Okazją do spotkania były posiedzenia Rad Kierunków, które odbyły się 17 marca br. w siedzibie chorzowskiej uczelni.
Następne
Kanał RSS dla tej listy
 
Polityka Prywatności