NEWSY śląskie

tag
Jeżeli jeszcze nie podjąłeś decyzji, jakie studia podyplomowe rozpocząć w bieżącym roku akademickim - sprawdź ofertę studiów w Wyższej Szkole Technicznej w Katowicach.
Do 15 października Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach przedłużyła rekrutację na studia podyplomowe.
Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach zaprasza na kierunek Lekarski. Dodatkowy nabór trwa do 31 sierpnia.
Jeszcze do 15 października trwa rekrutacja uzupełniająca kandydatów na studia podyplomowe prowadzone w Wyższej Szkole Technicznej w Katowicach.
Promocja „NA OSTATNI DZWONEK” skierowana jest do kandydatów zapisujących się na studia na rok akademicki 2018/2019 i ) i obejmuje skorzystanie z promocji do 800 zł (w opłacie wpisowej oraz opłacie czesnego w semestrze pierwszym).
Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach zaprasza na studia. Uczelnia przygotowała dla kandydatów atrakcyjne promocje.
Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach przygotowała promocję dla kandydatów. Zapisując się do 15 maja 2018 roku możesz zaoszczędzić nawet 900zł.
Wszystkim, którzy nie mają pomysłu na zbliżające się ferie zimowe i chcą ten czas kreatywnie wykorzystać, Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach oferuje intensywny kurs nauki rysunku, prowadzony na Wydziale Architektury, Budownictwa i Sztuk Stosowanych.
Centrum Szkoleniowo – Edukacyjne Wyższej Szkoły Technicznej w Katowicach zaprasza na specjalistyczne szkolenia z dofinansowaniem w ramach projektu „Śląski system PSF wsparciem rozwoju MMŚP”. Dotacja w wysokości od 50 % - 80 % kosztów usługi rozwojowej skierowana jest do małych i średnich przedsiębiorstw zarówno do właścicieli jak i pracowników.
Do 15 października Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach przedłużyła rekrutację na studia podyplomowe.
Jeżeli chcesz się rozwijać i poszerzać swoje umiejętności, a wraz z nimi perspektywy zatrudnienia, sprawdź aktualną ofertę Wyższej Szkoły Technicznej w Katowicach. Na Uczelni znajdziesz ofertę studiów podyplomowych i kursów dofinansowanych do 80 % ze środków EFS.
1 września w Wyższej Szkole Technicznej rozpoczęła się promocja "Na ostatni dzwonek". Zapisując się do 16 września możesz zaoszczędzić 700zł.
Wyższa Szkoła Techniczna organizuje wakacyjny kurs rysunku na poziomie podstawowym oraz średniozaawansowanym. Zapisy przyjmowane są do 30 sierpnia 2017 roku. Zajęcia będą odbywać się w siedzibie uczelni przy ul. Rolnej 43 w Katowicach.
Dla pierwszych 20 osób, które chcą zapisać się na studia Informatyka w Wyższej Szkole Technicznej w Katowicach przygotowaliśmy specjalną promocję - tylko 1300 zł za pierwszy semestr. Szczegóły w regulaminie "Bądź szybszy zyskaj więcej".
Dla pierwszych 20 osób, które chcą zapisać się na studia Informatyka w Wyższej Szkole Technicznej w Katowicach przygotowaliśmy specjalną promocję - tylko 900 zł za pierwszy semestr. Szczegóły w regulaminie "Bądź szybszy zyskaj więcej".
Dzięki promocji "Korzystnie na start" każda osoba, która zapisze się na I rok studiów w Wyższej Szkole Technicznej i złoży dokumenty w wyznaczonym terminie może zaoszczędzić do 900 zł.
Dla pierwszych 20 osób, które chcą zapisać się na studia Informatyka w Wyższej Szkole Technicznej w Katowicach przygotowano specjalną promocję - tylko 500 zł za pierwszy semestr. Szczegóły w regulaminie "Bądź szybszy zyskaj więcej".
Plakat Karoliny Gondek, studentki Grafiki w Wyższej Szkole Technicznej w Katowicach został wyróżniony podczas VII Światowego Biennale Plakatu Studenta.
Wyższa Szkoła Techniczna zaprasza na studia podyplomowe na kierunku ORGANIZACJA I ZARZĄDZANIE W PRZEMYŚLE MODOWYM. Zapisy trwają do 10 lutego, rozpoczęcie zajęć nowej edycji odbędzie się 18 lutego 2017 roku.
Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach wraz z Głównym Instytutem Górnictwa w Katowicach uruchomiła studia podyplomowe: ENERGETYKA WSPÓŁCZESNA. PROCESY, PROCEDURY, PROJEKTOWANIE ( TECHNOLOGIA, BUDOWNICTWO, ARCHITEKTURA).
Następne
Kanał RSS dla tej listy
 
Polityka Prywatności