NEWSY śląskie

tag
28 lutego 2013 r. w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej odbyły się V Targi Pracy i Praktyk Studenckich. Honorowy patronat nad wydarzeniem objęło Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej, Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach a także Śląski Kurator Oświaty. Statystyki pokazały, że targi zakończyły się sukcesem: ponad 500 miejsc pracy, praktyk i staży, 2000 uczestników, 120 indywidualnych porad, 530 przeszkolonych osób.
Cykl wydarzeń mający na celu promocję kształcenia i rozwoju zawodowego odbędzie się 17 kwietnia 2012r (wtorek) w godzinach 10.00-14.00 w budynku AJD (Akademickie Centrum Sportowe) przy ul. Zbierskiego 3.
Już 24 lutego w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej odbędą się Targi Pracy i Praktyk Studenckich. Przedsięwzięcie organizowane jest przez Akademickie Biuro Karier WSB oraz Filie Młodzieżowych Biur Pracy w Sosnowcu i Dąbrowie Górniczej oraz Mobilne Centrum Informacji Zawodowej w Dąbrowie Górniczej.
Pełnomocnik Rektora Politechniki Częstochowskiej ds. karier studenckich ma zaszczyt zaprosić studentów, absolwentów oraz pracodawców do udziału w Akademickich Targach Pracy, które odbędą się dnia 11 marca 2011 roku w Klubie Politechnik (Al. Armii Krajowej 23/25, Częstochowa) w godz. 9.00-15.00.
Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej zaprasza 23-24 kwietnia 2010 r. do udziału w Targach Pracy i Przedsiębiorczości, które odbędą się w ramach III Kongresu "Edukacja, Praca, Kariera". Jeśli szukasz pracy, dbasz o rozwój swojej kariery Targi Pracy i Przedsiębiorczości to doskonała okazja!
30 marca 2010, w Ośrodku Sportu Politechniki Śląskiej przy ul. Kaszubskiej 28, odbędzie się XII edycja Inżynierskich Targów Pracy i Przedsiębiorczości. Uroczyste otwarcie Targów odbędzie się o godz. 9.00.
Już 7 marca (sobota) w Krakowie będziesz mieć jedyną w swoim rodzaju możliwość spotkania się z dyrektorami i przedstawicielami amerykańskich kampów! Targi odbywają się w Hotelu Warszawskim - obok dworca PKP i PKS.
Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach zaprasza na Targi Pracy 9 października o godz. 10.00 w Górnośląskim Centrum Kultury przy Placu Sejmu Ślaskiego 2.
W środę 14 maja Biuro Karier chorzowskiej Wyższej Szkoły Bankowej zaprasza studentów śląskich uczelni oraz wszystkich poszukujących ciekawej pracy do na „Targi Pracy 2008. Daj szansę karierze!”.
Kanał RSS dla tej listy
Polityka Prywatności