2017-02-22

Śląskie Targi Edukacji luty 2017

Już 22 lutego 2017 - Śląskie Targi Edukacji, V Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Kanclerza Jana Zamoyskiego w Dąbrowie Górniczej, przy ul. Kazimierza Czapińskiego 8, godz. 9:00 – 15:00.

Dla odwiedzających KONKURS! Do wygrania atrakcyjne nagrody, szczegóły: https://www.facebook.com/edukacjaipraca/posts/1279408802152054.

Dla zorganizowanych klas odwiedzających, darmowe zdjęcia grupowe!

Wystawcy:

Krakowskie Szkoły Artystyczne - dwuletnie szkoły policealne, które kształcą słuchaczy w trybie dziennym i zaocznym. Szkoła posiada 2 siedziby w centrum historycznym Krakowa ze świetnie wyposażonymi pracowniami: krawiecką, biżuterii, nakryć głowy, malarską, dwoma pracowniami komputerowymi, studiem fotograficznym o pow. 160 m2 i dwoma wielostanowiskowymi ciemniami.

Śląska Wyższa Szkoła Medyczna w Katowicach - pierwsza niepubliczna specjalistyczna wyższa szkoła medyczna na Śląsku, kierunki: Kosmetologia, Dietetyka i Gastronomia.

Wyższa Szkoła Technologii Informatycznych w Katowicach - jedna z najlepiej wyposażonych w najnowocześniejszy sprzęt komputerowy i specjalistyczne oprogramowanie uczelni na Śląsku, kierunki: Informatyka i Grafika.

American Institute for Foreign Study (Polska) Sp. z o.o., z programem Camp America - wyjazdy na studia, do pracy i podróże w Ameryce.

Uniwersytet Śląski w Katowicach - jedna z największych uczelni w Polsce, oferuje prawie 72 kierunków studiów i ponad 229 specjalności. Na UŚ składa się 12 wydziałów oraz jednostek międzywydziałowe i ogólnouczelniane.

Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach - najstarsza uczelnia na Górnym Śląsku, oferująca 19 kierunków kształcenia, 80 specjalności na 5 wydziałach.

Wyższa Szkoła Humanitas - 10 kierunków kształcenia, w tym 6 kierunków magisterskich, ponad 50 specjalności i około 55 kierunków studiów podyplomowych.

Politechnika Częstochowska - publiczna uczelnia o profilu technicznym w Częstochowie, utworzona w 1949 roku. Prowadzi działalność naukową i badawczą w sześciu wydziałach, na 18 kierunkach.

Kolegium Pracowników Służb Społecznych w Czeladzi - 3-latnie studia w zakresie pedagogiki i pracy socialnej, kończące się uzyskaniem dyplomu pracownika socjalnego, uprawniającego do pracy we wszystkich instytucjach pomocy społecznej w Polsce i w Unii Europejskiej oraz uzyskaniem I stopnia studiw - licencjat - Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Akademia Ignatianum w Krakowie, Wydział Zamiejscowy w Mysłowicach - uczelnia kościelna prowadzona przez Towarzystwo Jezusowe posiadająca państwowe uprawnienia do prowadzenia studiów wyższych. Tworzą ją dwa wydziały: Filozoficzny i Pedagogiczny.

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Oświęcimiu - uczelnia kształci na studiach magisterskich, inżynierskich i licencjackich, wszystkie kierunki studiów mają profil praktyczny.

Śląskie Targi Edukacji zostały objęte Patronatem Honorowym Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza.

Partnerem Śląskich Targów Edukacji są Krakowskie Szkoły Artystyczne, Firma DEMO z Katowic oraz.American Institute for Foreign Study (Polska) Sp. z o.o.

Sponsorem Targów jest Film-wesele.pl - fotografia i film: uroczystości, eventy.

Organizatorem Targów jest firma Bimage.pl - zajmująca się kompleksową organizacją eventów oraz marketingiem, reklamą i promocją.


data ostatniej modyfikacji: 2017-02-15 15:22:50
Komentarze

Aktualizacje proszę przesyłać na 

 
Polityka Prywatności