Dobrze oprocentowana inwestycja w … siebie w Dąbrowie Górniczej wystartował KLUB MBA

Strona www: www.wsb.edu.pl
Dział: śląskie

Jak wdrażać nowatorskie rozwiązania w organizacjach? Jak określać ich wartość w biznesie? Jak skutecznie je promować? I jak wygrywać z konkurencją? Na te pytania próbowali odpowiedzieć członkowie pierwszego w Dąbrowie Górniczej Klubu MBA, skupiającego Absolwentów studiów realizowanych przez Akademię WSB: Executive MBA oraz Master of Business Organization, realizowanych wspólnie z partnerem EY Academy of Business.

W dniu 27 marca 2019 r. miała miejsce Inspirująca Inauguracja Klubu MBA, podczas której Absolwenci studiów Akademii WSB uczestniczyli w  CASE-STUDY COMPETITION, które poprowadził Michał Dziekoński – wykładowca Akademii WSB, Dyrektor zarządzający Business Games Institute - firmy tworzącej i wykorzystującej symulacje i gry strategiczne w szkoleniach i rozwoju pracowników.

Podczas symulacji rynkowej uczestnicy realizowali ważne społecznie projekty dotyczące województwa śląskiego. Decyzje rynkowe – porównywane z konkurencją – realizowane były w trzech etapach:

  • Etap 1: STP – segmentacja - targeting i pozycjonowanie projektów;
  • Etap 2: rozwój oferty i wartości z nią związanych;
  • Etap 3: decyzje taktyczne i operacyjne.

Oczywiście, oprócz możliwości rozwijania strategicznych dla biznesu kompetencji, członkowie Klubu MBA mieli również szansę na swobodne rozmowy oraz kreowanie nowych pomysłów w zakresie rozwoju zarówno biznesu, jak i własnej osobowości. Udział w Klubie MBA określili jako „dobrze oprocentowaną inwestycję”.

Spotkania w ramach Klubu MBA skierowane wyłącznie do Absolwentów studiów Executive MBA oraz Master of Business Administration, realizowanych w partnerstwie z EY Academy of Business. Zapraszamy Absolwentów studiów MBA do składania deklaracji członkowskiej do KLUBU MBA.

data ostatniej modyfikacji: 2019-03-29 13:48:14
Komentarze
 
Polityka Prywatności