Serwis dział po zajęciach Studencki Informator Regionalny - Górny Śląsk

NEWSY śląskie

Na Wydziale Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu, 23 listopada miała miejsce konferencja naukowa pt. „Manufaktura Sukcesu”.
Jeżeli jeszcze nie podjąłeś decyzji, jakie studia podyplomowe rozpocząć w bieżącym roku akademickim - sprawdź ofertę studiów w Wyższej Szkole Technicznej w Katowicach.
Do 15 października Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach przedłużyła rekrutację na studia podyplomowe.
Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości im. Karola Goduli zaprasza na kurs muzykoterapii metodą Batki Strauss.
Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach zaprasza na kierunek Lekarski. Dodatkowy nabór trwa do 31 sierpnia.
Akademia WSB zajęła najwyższe miejsce wśród uczelni niepublicznych spoza Warszawy. Wyniki Rankingu ogłoszono podczas uroczystej Gali z udziałem Sekretarza stanu w Ministerstwie Nauki i Szkolnictwa Wyższego - prof. Andrzeja Stanisławka. List gratulacyjny potwierdzający wysokie 6 miejsce Akademii WSB w Rankingu Perspektywy 2019 odebrała Rektor Akademii WSB - dr Zdzisława Dacko-Pikiewicz.
Wyższa Szkoła Bankowa w Chorzowie prowadzi rekrutację na studia I i II stopnia. Zapisując się do 30 maja czesne już od 210 zł.
Akademia WSB zaprasza na studia podyplomowe Cloud Computing. Zajęcia startują 13 kwietnia. W ramach studiów zdobędziesz kompetencje do uzyskania certyfikacji Amazon Web Services, Google Cloud oraz Microsoft Azure.
Jak wdrażać nowatorskie rozwiązania w organizacjach? Jak określać ich wartość w biznesie? Jak skutecznie je promować? I jak wygrywać z konkurencją? Na te pytania próbowali odpowiedzieć członkowie pierwszego w Dąbrowie Górniczej Klubu MBA, skupiającego Absolwentów studiów realizowanych przez Akademię WSB: Executive MBA oraz Master of Business Organization, realizowanych wspólnie z partnerem EY Academy of Business.
Studenci Wyższej Szkoły Bankowej kierunku administracja publiczna odbyli nietypowe zajęcia. Nietypowe, ponieważ zwykłą salę dydaktyczną zamienili na salę obrad w Śląskim Urzędzie Wojewódzkim w Katowicach. Studenci podczas zajęć zwiedzili także miejsca, które na co dzień są niedostępne dla petentów, na przykład Sala Sejmu Śląskiego, gdzie odbywają się obrady radnych województwa śląskiego, skarbiec czy basen.
Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości im. Karola Goduli obchodziła 5 marca 2019 roku 20-lecie istnienia.
Wyższa Szkoła Bankowa w Chorzowie zaprasza na studia. Zapisując się do 10 marca możesz zaoszczędzić 700zł.
Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości im. Karola Goduli w Chorzowie zaprasza na studia podyplomowe.
Akademia WSB zaprasza na studia podyplomowe. Zajęcia zaczynają się w marcu.
Akademia WSB w Dąbrowie Górniczej uruchomiła nowe studia podyplomowe Cloud computing. Kierunek jest dofinansowany do 80%.
Trwają zapisy na studia I stopnia w Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej. Zajęcia rozpoczynają się w marcu.
Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa w Gliwicach, Jaworznie, Skoczowie orz Jastrzębiu-Zdroju zaprasza na studia.
Wyższa Szkoła Bankowa w Chorzowie zaprasza na studia. Rekrutacja zimowa trwa do 10 marca.
Akademia WSB w Dąbrowie Górniczej zaprasza na studia licencjackie, inżynierskie oraz magisterskie. Przy zapisie do końca roku możesz skorzystać ze świątecznych zniżek.
Święta Bożego Narodzenia to okres szczególnie wyczekiwany przez każdego z nas. Członkowie Polskiego Towarzystwa Studentów Farmacji mogli poczuć tę atmosferę już w listopadzie. W dniach 23-25.11.2018r. PTSF Oddział Sosnowiec zorganizował dla ponad 100 osób III Wigilię PTSF połączoną z konferencją naukową pt. „Wyzwania w codziennej pracy farmaceuty”, która odbyła się na Wydziale Farmaceutycznym z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej w Sosnowcu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.
Następne
Kanał RSS dla tej listy

INFORMACJE, OGŁOSZENIA

Nauka języków w śląskim
profi_Lingua_test_220.jpg

Nauka języka za granicą
przeglad_nauka_jezyka_zagranica.gif

Przegląd uczelni

Akademia_WSB_przeglad.jpg
SWPS_220_uni.jpg
WSB_przeglad_uczelni.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura wydział Wzornictwa, autor: Marcin Babiasz
 
Polityka Prywatności