Serwis dział po zajęciach Studencki Informator Regionalny - Górny Śląsk

NEWSY śląskie

W Katedrze Klimatologii na Wydziale Nauk o Ziemi Uniwersytetu Śląskiego prowadzone są badania wpływu cyrkulacji atmosfery na zachodzenie różnych zjawisk meteorologicznych i atmosferycznych. Naukowcy zajmują się m.in. badaniem związku między inwersją temperatury a występowaniem smogu czy analizą przyczyn długotrwałych powodzi w Tatrach. O badaniach klimatologicznych opowiada inicjator i wieloletni kierownik Katedry Klimatologii UŚ prof. zw. dr hab. Tadeusz Niedźwiedź.
Wyższa Szkoła Bankowa w Chorzowie i Katowicach, jako wydział poznańskiej WSB, jest najczęściej wybieraną uczelnią niepubliczną w kraju przez kandydatów na studia niestacjonarne - tak pokazują dane Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, które opublikowało raport o wynikach rekrutacji na studia na rok akademicki 2017/2018.
Wyższa Szkoła Bankowa w Chorzowie zaprasza na studia podyplomowe. Zapisując się do 8 stycznia 2018 roku możesz zaoszczędzić 1000zł.
Wszystkim, którzy nie mają pomysłu na zbliżające się ferie zimowe i chcą ten czas kreatywnie wykorzystać, Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach oferuje intensywny kurs nauki rysunku, prowadzony na Wydziale Architektury, Budownictwa i Sztuk Stosowanych.
Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości im. Karola Goduli w Chorzowie zaprasza na studia podyplomowe na kierunku Joga i Ajurweda.
Akademia Ignatianum w Mysłowicach zaprasza na studia I stopnia na kierunku Pielęgniarstwo.
Nazwa „Black Friday”, największe na świecie święto zakupów i dzień wyprzedaży sklepowych, ma swoje źródła jeszcze w czasach gorączki złota w Stanach Zjednoczonych. W oparciu o ubiegłoroczne obserwacje przebiegu „Czarnego Piątku” w Polsce, Galeria Katowicka proponuje odwiedzającym lokalną wersję wydarzenia, z lekkim przymrużeniem oka. Czorny Piontek, a nawet cały Czorny Weekend, czyli Black Friday po naszymu, trwać będzie w dniach 24 – 26 listopada.
Centrum Szkoleniowo – Edukacyjne Wyższej Szkoły Technicznej w Katowicach zaprasza na specjalistyczne szkolenia z dofinansowaniem w ramach projektu „Śląski system PSF wsparciem rozwoju MMŚP”. Dotacja w wysokości od 50 % - 80 % kosztów usługi rozwojowej skierowana jest do małych i średnich przedsiębiorstw zarówno do właścicieli jak i pracowników.
Zwlekałeś z zapisaniem się na kurs językowy w Profi-Lingua? Nie strać swojej szansy – to ostatnie wolne miejsca z możliwością wyboru terminów! Rozwiąż całkowicie bezpłatny test językowy i sprawdź swój poziom.
Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości im. Karola Goduli w Chorzowie zaprasza na studia podyplomowe.
Do 15 października Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach przedłużyła rekrutację na studia podyplomowe.
Wyższa Szkoła Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach przedłuża do 14 października rekrutację na studia.
Wyższa Szkoła Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach prowadzi nabór na Filologię angielską. Po zaliczeniu roku uczelnia przygotowała specjalny bonus dla studentów w postaci wyjazdu studyjnego do Londynu.
Wyższa Szkoła Bankowa w Chorzowie w nadchodzącym roku akademickim uruchomi wszystkie kierunki studiów I i II stopnia. Na osoby, które chciałyby rozpocząć naukę, czeka kilka nowości, między innymi: kierunek administracja publiczna, język angielski w biznesie, specjalność służby policyjne, anglojęzyczne studia magisterskie.
Psychoedukacja w terapii to nowa specjalność uruchomiona na kierunku Terapia artystyczna w Górnośląskiej Wyższej Szkole Przedsiębiorczości im. Karola Goduli w Chorzowie.
Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa w Jaworznie przygotowała promocję na studia I stopnia oraz na podyplomowe. Rekrutacja trwa, o przyjęciach decyduje kolejność zgłoszeń.
Do 21 września 2017 roku trwa III tura rekrutacji na studia I i II stopnia w Akademii Ignatianum w Mysłowicach.
Jeżeli chcesz się rozwijać i poszerzać swoje umiejętności, a wraz z nimi perspektywy zatrudnienia, sprawdź aktualną ofertę Wyższej Szkoły Technicznej w Katowicach. Na Uczelni znajdziesz ofertę studiów podyplomowych i kursów dofinansowanych do 80 % ze środków EFS.
Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości im. Karola Goduli zaprasza na studia licencjackie. Uczelnia przyjmuje zapisy do 30 września 2017 roku.
1 września w Wyższej Szkole Technicznej rozpoczęła się promocja "Na ostatni dzwonek". Zapisując się do 16 września możesz zaoszczędzić 700zł.
Następne
Kanał RSS dla tej listy
BezplatnyTest_220.gif

Nauka języka za granicą
JPEdukacja_220_pytania.gif

Przegląd uczelni
w Polsce
Uniwersytet___l__ski_220.jpg

SWPS_220_uni.jpg
WSB-220_1.jpg
wszop_220.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura