Serwis dział po zajęciach Studencki Informator Regionalny - Górny Śląsk

NEWSY śląskie

Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach zaprasza na studia. Uczelnia przygotowała dla kandydatów atrakcyjne promocje.
Wyższa Szkoła Bankowa jako pierwsza uczelnia na Śląsku w najbliższym roku akademickim 2018/2019 planuje uruchomić nowy kierunek studiów licencjackich – marketing i sprzedaż. Już od października przyszli studenci pod okiem ekspertów będą zgłębiać tajniki nowoczesnego marketingu oraz komunikacji opartej na nowych technologiach.
Wyższa Szkoła Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach zaprasza na studia I i II stopnia oraz podyplomowe. Uczelnia gwarantuje niezmienną wysokość czesnego przez cały okres studiów oraz niepłatne miesiące wakacyjne i egzaminy.
Wyższa Szkoła Bankowa w Chorzowie zaprasza na studia I i II stopnia. Zapisując się do 16 lipca skorzystasz ze zniżki i zaoszczędzisz 1000zł.
Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości im. Karola Goduli w Chorzowie zaprasza na studia podyplomowe.
Indywidualny tutoring i konsultacje z ekspertami branżowymi, stypendia motywacyjne i grantowe oraz brak opłat za studia to główne atuty interdyscyplinarnych studiów doktoranckich, które uruchamia Akademia WSB z siedzibą w Dąbrowie Górniczej.
Czy można skutecznie radzić sobie z sytuacjami stresowymi? Jak efektywnie działać pod presją i zachować spokój nawet w najbardziej krytycznych okolicznościach?
Wyższa Szkoła Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach zaprasza na studia. Przy złożeniu dokumentów do 31 lipca 2018 roku skorzystasz z atrakcyjnych zniżek.
Akademia WSB w Dąbrowie Górniczej przygotowała wiele nowych specjalności na studiach I i II stopnia. W ofercie na rok akademicki 2018/2019 pojawi się także Kosmetologia - studia I stopnia.
Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach przygotowała promocję dla kandydatów. Zapisując się do 15 maja 2018 roku możesz zaoszczędzić nawet 900zł.
Program International Executive Master of Business Administration to nowość w ofercie kształcenia przygotowanej przez Centrum Kształcenia Ustawicznego Uniwersytetu Śląskiego i Gdańską Fundację Kształcenia Menedżerów.
17 kwietnia 2018 roku tygodnik „Polityka” ogłosił finalistów 7. edycji Nagrody Architektonicznej „Polityki”, wśród których znalazła się przyszła siedziba Wydziału Radia i Telewizji im. Krzysztofa Kieślowskiego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach (projekt: BAAS, Grupa 5 Architekci, MAŁECCY biuro projektowe).
Wyższa Szkoła Bankowa w Chorzowie i Katowicach rozpoczęła nabór na studia licencjackie, inżynierskie, magisterskie i podyplomowe. Na rok akademicki 2018/2019 uczelnia przygotowała nowe kierunki: marketing i sprzedaż na studiach I stopnia oraz pedagogika na studiach II stopnia, a także studia I stopnia w języku angielskim.
Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości im. Karola Goduli w Chorzowie zaprasza na studia licencjackie. Obecna cena czesnego obowiązuje do 30 kwietnia – aby skorzystać z najniższej kwoty czesnego, należy złożyć komplet dokumentów rekrutacyjnych do tego dnia.
Charakterystyczne białe pianino z logo Katowic – Miasta Muzyki UNESCO trafiło do holu Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego. Przez najbliższe miesiące każdy chętny będzie mógł usiąść przy instrumencie i zaprezentować swoje umiejętności.
Trwa rekrutacja zimowa w Wyższej Szkole Bankowej w Chorzowie i Katowicach. Zapisy przyjmowane są do 17 marca.
Studenci i absolwenci Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego przygotowali pod kierunkiem dr hab. prof. UŚ Katarzyny Grzybczyk poradnik dla wszystkich, którzy chcą publikować zdjęcia, wypowiedzi czy filmiki w przestrzeni internetowej. W prosty sposób, posługując się licznymi praktycznymi przykładami, prawnicy wyjaśniają, jak prowadzić blog, kręcić vlog czy zostać instagramowiczem bez naruszania cudzych praw autorskich.
Wyższa Szkoła Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach zaprasza na studia. Uczelnia przedłużyła rekrutację do 10 marca 2018 roku.
Naukowcy z Uniwersytetu Śląskiego opracowali wielofunkcyjne urządzenie pozwalające m.in. kontrolować czynności oddechowe, w tym częstotliwość i siłę oddechu, a także puls i zmianę położenia ciała dziecka. Zaprojektowany monitor, poprzez kontrolę jakości snu, ma zapobiegać m.in. zespołowi nagłej śmierci łóżeczkowej. Produkt będzie mógł być wykorzystywany również jako: lampka, ładowarka, budzik, wzmacniacz sygnału, a nawet monitor czystości powietrza.
Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa w Skoczowie przygotowała dla kandydatów ofertę Last Minute. Zapisując się do 26 lutego odbierzesz zniżkę.
Następne
Kanał RSS dla tej listy
BezplatnyTest_220.gif

Nauka języka za granicą
boks_2015_uniwersalny.jpg

Przegląd uczelni
w Polsce
wszop-220_3.gif

boks_220.gif
SWPS_220_uni.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura wydarzenia
miniatura Wyższa Szkoła Bankowa w Bydgoszczy - 4
miniatura Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu
 
Polityka Prywatności