www organizatora »
www organizatora »
www organizatora »
Serwis dział po zajęciach Studencki Informator Regionalny - Górny Śląsk

Województwo śląskie - imprezy, koncerty, informacje

kategoria
2017-10-28 18:05

Kabaret Weźrzesz - 15 zeta dla Kabareta

„15 zeta dla Kabareta” to jak można się domyślać kontynuacja projektu „10 zeta dla Kabareta” podczas którego prezentowane są młode kabarety z całej Polski.

 

27 października 2017 (piątek)Miejsce: AKWARIUMGodzina rozpoczęcia: 19:00
 • Bilet:
 •  

 • normalny - 15 zł
 •  
   
   
  Młode, ale z rozmachem stawiające pierwsze kroki na ścieżce kariery - wydeptując sobie wiele ważnych nagród na ogólnopolskich przeglądach kabaretowych. Każdy z zaproszonych zespołów prezentuje inny rodzaj humoru i inne spojrzenie na kabaret. Oprócz bardziej tradycyjnych form kabaretowych, prezentujemy mniej popularne na naszej scenie formy kabaretowe, jak stand-up i improwizacja. Celem projektu jest pokazanie, że „polski potencjał kabaretowy” jest niezmierzony!

  W październiku wystąpi Kabaret Weźrzesz
   
  Kabaret Weźrzesz to jedna z najprężniej rozwijających się grup kabaretowych młodego pokolenia. Nagrodzeni na najbardziej priorytetowych festiwalach i przeglądach kabaretowych takich jak: Lidzbarskie Wieczory Humoru i Satyry (Nagroda Publiczności), Rybnicka Jesień Kabaretowa( zwycięstwo w Małym Ryjku), Zostań Gwiazdą Kabaretu (Grand Prix i Nagroda Publiczności), Przewałka (Grand Prix), Finaliści Paki oraz zdobywcy wielu innych nagród. Coraz częściej zapraszani do kabaretowych programów telewizyjnych. Mogliśmy ich zobaczyć w programie Stand Up Zabij mnie Śmiechem, Ryjek, Sabat Czarownic, Kabaretowe Wakacje z Duchami, Świętokrzyska Gala Kabaretowa, Płocka Noc Kabaretowa, Dzięki Bogu Już Weekend czy Kabaret na Żywo. Grupa prezentuje skecze bardzo różnorodne. Od relacji damsko-męskich przez policjantów, złodziei, dziwnych biur, instytucji aż do kompletnie odchylonego od normy Człowieka Pampersa. Całość owiana inteligentnym żartem z mocnymi pointami.
  Kabaret Weźrzesz tworzą:

  Jarosław Pająk - lider, założyciel, autor, aktor i wiele innych kończących się na er, or i el itp. Wie wszystko, ale jak chcesz się czegoś dowiedzieć, to najlepiej zapytaj Kasie.

  Anetka Kwapisz - w odróżnieniu od Jarka jest kobietą. Aktorka, współautorka skeczów, lubi dzieci i dziczyznę. W kabarecie zazwyczaj gra role kobiece.

  Kasia Pająk - tourmanager, dżingiel finger, facebook maker, instaloader i nadworny grafik kabaretu. Mówi, że umie śpiewać. W trudnych chwilach mówi 'Wszystko będzie dobrze' po czym mdleje.
   
  www.wezrzesz.pl

  dodane przez becek


  data ostatniej modyfikacji: 2017-07-25 10:08:10
  Komentarze

  Nauka języka za granicą

  Przegląd uczelni
  w Polsce
  SWPS_220_uni.jpg
  WSZOP_220.jpg
  Uniwersytet___l__ski_220.jpg

  WSB-220_1.jpg
  Polskie uczelnie w obrazach
  miniatura WSZOP
  miniatura
  miniatura Sztukmistrzowie z WSE