www organizatora »
www organizatora »
www organizatora »
Serwis dział po zajęciach Studencki Informator Regionalny - Górny Śląsk

Województwo śląskie - imprezy, koncerty, informacje

kategoria
2017-11-10 20:25

Dwie połówki pomarańczy

Dwie połówki pomarańczy to prawdopodobnie najśmieszniejsza komedia romantyczna dla dorosłych.

 

09 listopada 2017 (czwartek)Miejsce: Sala ToTuGodzina rozpoczęcia: 19:00
 • Bilet:
 •  

 • normalny - 70 zł parter / 65 zł balkon
 •  
   
   
   
   
  Do jedynego hotelu w mieście, trafia świeża wdowa – Karolina, wezwana by zidentyfikować zmarłego męża – Adama, który wcześniej zginął w tajemniczych okolicznościach. W hotelu czeka na nią psycholog policyjna, Joanna, a także wiele innych niespodzianek, związanych nie tylko z jej mężem, ale i trwającym w hotelu weselem. Sytuację dodatkowo komplikuje pojawienie się młodej, bardzo atrakcyjnej dziewczyny – Alex, podającej się za córkę zmarłego.
  To nie jest grzeczne przedstawienie. W nim nic nie jest takie, jakim się wydaje, a śmierć małżonka nie jest wcale końcem związku -  wręcz odwrotnie.  A może ten spektakl, to właśnie przepis na to, co trzeba zrobić, aby przekonać się o miłości tej swojej drugiej połówki? Dla WIELKIEJ MIŁOŚCI zrobi się … WSZYSTKO. 
   
  Spektakl tylko i wyłącznie dla widzów dorosłych !!!
   
  Gwiazdorska obsada*:
  Jarosław Boberek, 
  Aneta Zając / Julia Kamińska / Urszula Dębska / Aleksandra Szwed / Marta Chodorowska, 
  Ewa Złotowska / Grażyna Zielińska / Maria Ciunelis, 
  Cynthia Kaszyńska / Maria Ciunelis,
  Cynthia Kuźniak

  *obsada wymienna; organizator zastrzega możliwość zmiany obsady.
   

  Najlepiej o spektaklu opowiedzą Widzowie, którzy już go widzieli: „Właśnie wróciłam ze spektaklu – TO TRZEBA ZOBACZYĆ! super, uśmiałam się do łez, dobór aktorów, gra aktorów – rewelacja, nic dodać, nic ująć – samo życie, brawo, bawmy się życiem, hej!
Ukłon dla aktorów, dzięki.”    Justyna „Nie wiedziałam, że można tak się świetnie bawić w teatrze. Razem z mężem zgodnie stwierdziliśmy, że to najfajniejsza komedia jaką oglądaliśmy w teatrze. Boberek obłędny. Ubawiliśmy się bardzo. Szczerze polecam. Warto obejrzeć.”    Agnieszka „Świetna komedia! Dawno się tak dobrze nie bawiłam. Ukłony dla aktorów, byliście fantastyczni. Owacje na stojąco w pełni zasłużone. Polecam!!!”    Asia „W końcu spektakl, na którym śmiałam się do łez! W dobie monotonii, problemów i brzydkiej pogody była to niesamowicie relaksująca przygoda. Czuję się pozytywnie nastrojona na kolejne dni, bo takie wydarzenia napawają optymizmem i dobrym nastrojem.”    Izabela „Wspaniała sztuka, na lepszej dawno nie byłam. Uśmiałam się niesamowicie. Idealnie dobrana obsada i zagrane przez nią role. Zdecydowanie polecam. Z chęcią zobaczyłabym jeszcze raz :). PS. Panu Jarosławowi nie jedna kobieta pozazdrościłaby swobody poruszenia się w szpilkach. Jestem oczarowana. Pozdrawiam :)”   Ela

  dodane przez becek


  data ostatniej modyfikacji: 2017-07-25 10:10:38
  Komentarze

  Nauka języka za granicą

  Przegląd uczelni
  w Polsce
  SWPS_220_uni.jpg
  WSZOP_220.jpg
  Uniwersytet___l__ski_220.jpg

  WSB-220_1.jpg
  Polskie uczelnie w obrazach
  miniatura WSZOP
  miniatura
  miniatura Sztukmistrzowie z WSE