www organizatora »
www organizatora »
www organizatora »
Serwis dział po zajęciach Studencki Informator Regionalny - Górny Śląsk

Województwo śląskie - imprezy, koncerty, informacje

kategoria
2017-09-15

Aneta Jadowska rusza w szamańskie tango

Witkac powraca. „Szamańskie tango” (Fabryka Słów) to kontynuacja niezwykłych przygód policjanta z universum Thornu, doskonale znanego czytelnikom z powieści Anety Jadowskiej. Z okazji premiery książki, już 15 września autorka spotka się z czytelnikami w salonie Empik Silesia w Katowicach.

W drugiej części trylogii poświęconej czterdziestoletniemu policjantowi Piotrowi Duszyńskiemu (vel. Witkac) czytelnicy odnajdą jeszcze więcej magii, upiorów i niespodziewanych zwrotów akcji. Bohater odkrywa alternatywną rzeczywistość, a na ulicach Thornverse wciąż grasuje morderca... Czy Witkacowi uda się złapać jego trop? Czy obroni swoją nastoletnią córkę przed czyhającym niebezpieczeństwem? Pisarka po raz kolejny zaskakuje mistycznie snutą fabułą i niepowtarzalnym klimatem swoich opowieści.

Aneta Jadowska - polska pisarka fantasy, doktor nauk humanistycznych w zakresie literaturoznawstwa Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Autorka heksalogii o toruńskiej wiedźmie-policjantce Dorze Wilk i popularnej serii szamańskiej, której bohaterem jest policjant Witkac.

15 września, godz. 18:00

Empik Silesia

ul. Chorzowska 107, Katowice


data ostatniej modyfikacji: 2017-09-07 10:13:41
Komentarze

Nauka języka za granicą
JPEdukacja_220_pytania.gif

Przegląd uczelni
w Polsce
SWPS_220_uni.jpg
Uniwersytet___l__ski_220.jpg
WSB-220_1.jpg
WSZOP_220.jpg

Polskie uczelnie w obrazach
miniatura studenci
miniatura Centrum projektów
miniatura Wydział Farmaceutyczny WUM