Serwis dział po zajęciach Studencki Informator Regionalny - Górny Śląsk

Województwo śląskie - imprezy, koncerty, informacje

kategoria
2018-12-06

"Jezioro Łabędzie" w WCK

Na deskach Wodzisławskiego Centrum Kultury po raz kolejny wystąpią światowej klasy artyści z Imperial Lviv Ballet. 6 grudnia o 19:00 będzie można podziwiać solistów z Paryża, Lwowa, Moskwy i Kijowa.

„Jezioro Łabędzie" do muzyki Piotra Czajkowskiego to wzorzec klasycznego piękna, niezmiennie ujmujący każdą publiczność. To również najpoważniejsze wyzwanie dla tancerzy i choreografów. Najsłynniejszy balet Piotra Czajkowskiego przeniesie nas do baśniowej krainy tańca i muzyki. To opowieść mówiąca o walce dobra ze złem, o zdradzie, bólu i potędze miłości. Akcja tego niezwykłego widowiska, w wykonaniu uznanego na całym świecie Narodowego Baletu Ukrainy, jest nasycona subtelnym liryzmem i poetycką fantastyką. Dziewczęta zaklęte w łabędzie, Zły Duch i uczucia przekraczające granice życia i śmierci wciąż wzruszają widzów całego świata. Doświadczyć tego będzie można w Wodzisławskim Centrum Kultury.

- To będzie wydarzenie artystyczne na najwyższym światowym poziomie. Na scenie WCK wystąpią wspaniali tancerze, których występy z pewnością pozostaną niezapomniane – zapewnia Krzysztof Jaroch, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury.

Bilety w cenie 70 zł do nabycia w kasie WCK oraz za pośrednictwem strony biletyna.pl

W kasie obsługa kart płatniczych: VISA, MasterCard, Maestro, Dinersclub, Discovery oraz obsługa płatności aplikacją mobilną PeoPay. Transakcje bez kwoty minimalnej.

Informacje na www.wck.wodzislaw-slaski.pl

Bilety można rezerwować pod nr tel. 32 455 48 55 lub osobiście w sekretariacie WCK. Rezerwacje biletów ważne są przez okres dwóch tygodni. W wypadku nieodebrania rezerwacja zostanie anulowana przez system.


data ostatniej modyfikacji: 2018-10-22 14:22:39
Komentarze
Ostatnie:
26.11.2018 8:42
Dodał(a): ~Wodzisławianin
Ludzie co za bzdury wypisujecie o tym balecie !!!\r\nPodajcie chociaż jedno nazwisko artysty z Paryża , Moskwy czy Kijowa !!!!\r\nJaka światowa sława - jeżdżą po Polsce z chałturą i tyle!!!

Nauka języków w śląskim
BezplatnyTest_220.gif

Nauka języka za granicą
ef_220.jpg

Przegląd uczelni w Polsce
WSB-przeglad-uczelni_1.jpg

SWPS_220_uni.jpg
boks_220.gif
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura samochód elektrektryczny
miniatura
miniatura
 
Polityka Prywatności