Serwis dział po zajęciach Studencki Informator Regionalny - Górny Śląsk

Województwo śląskie - imprezy, koncerty, informacje

kategoria
2019-01-26 19:00

Ja wolny człowiek - koncert Piotra Bukartyka w Rybniku

kategoria: koncerty

Koncert Piotra Bukartyka w duecie z Krzysztofem Kawałko odbędzie się w sobotę 26 stycznia 2019 o godz. 19:00 w Domu Kultury w Rybniku-Chwałowicach

Bilety w cenie 40 zł dostępne online:

Piotr Bukartyk - mistrz słowa i rymu, jest na polskiej scenie muzycznej zjawiskiem bezprecedensowym od ponad 30 lat. Wygrał niemal wszystkie przeglądy i festiwale, w których nagradza się autorów tekstów piosenek. Przez kilka dobrych lat (z przerwą) w każdy piątek w radiowej Trójce Piotr Bukartyk jest gościem Wojciecha Manna w jego porannej audycji - śpiewa napisane dzień wcześniej piosenki-felietony. Wszystko w cyklu "Urywki z rozrywki": https://www.polskieradio.pl/9/724.
Jego twórczość jest opowieścią o codziennym życiu, prozaicznych sytuacjach, które nas spotykają, ale i też trochę o miłości. Wszystkie historie oprawione są niebanalnym tekstem oraz wspaniałym aranżem muzycznym. Dzięki temu, każdy koncert jest niesamowitą podróżą w świat muzyki. W dorobku artystycznym 9 płyt i książka „Bukartyk. Fatalny przykład dla młodzieży” - fragmenty do posłuchania na stronie: https://bukowylas.pl/ksiazki/bukartyk.

data ostatniej modyfikacji: 2019-01-17 14:21:28
Komentarze

Nauka języków w śląskim
boks.gif

Nauka języka za granicą
JPEdukacja_220_pytania.gif

Przegląd uczelni w Polsce
SWPS_220_uni.jpg
WSB_przeglad_uczelni.jpg
Akademia_WSB_przeglad.jpg
WSSIP_220.jpg

Polskie uczelnie w obrazach
miniatura UTH 06
miniatura
miniatura
 
Polityka Prywatności