2019-10-19 18:00

QueFestival 2019

QueFestival 2019
kategoria: festiwale

Miejsce: Spodek
Katowice, aleja Korfantego 35

Kup bilet

Cena biletu Regular (płyta, m. stojące) : 99 PLN

MegaClub Events przy współpracy z QueQuality, zaprasza na największy QUEFESTIWAL w historii. Tegoroczna – Czwarta edycja odbędzie się 19 października 2019 w samym sercu Katowic w legendarnym Spodku.

2 muzyczne sceny 
Całe QueQuality oraz goście z Polski i Zagranicy

W ten wyjątkowy wieczór, na 2 scenach w jedynym i niepowtarzalnym koncercie, usłyszymy wszystkich artystów QueQuality- wytwórni, która jak żadna inna ,w błyskawicznym czasie, nie tyle zadomowiła się na rynku, co szturmem wdarła się na czołowe pozycje, wyznaczając trendy za którymi podąża konkurencja. Milion subskrybentów na kanale YT, multiplatynowe wyróżnienia dla Quebonafide (najpopularniejszy artysta w Polsce minionego roku!),wprowadzenie do rapgry szeregu nowych twarzy, prowadzących dziś udane kariery, to tylko wierzchołek góry lodowej.

Oprócz reprezentantów QueQuality wystąpią zaproszeni specjalnie na ten wieczór goście z Polski, którzy od wielu lat rozgrzewają do czerwoności rodzimą publiczność, a także artyści zza granicy, którzy dla zaostrzenia apetytu, będą ujawniani stopniowo!
Artyści zaprezentują premierowo materiały ze swoich najnowszych albumów, ale nie zabraknie też oczywiście największych hitów.

#Quefestiwal

19.10.2019
Katowice, Spodek
otwarcie bram 16:00
start 18:00 
zakończenie 02:00

Ważne informacje:

Impreza bez ograniczeń wiekowych. 
Osoby poniżej 16 roku życia wyłącznie pod opieką osoby pełnoletniej.

Od 16 lat (rocznikowo) - wymagane jest pisemna zgoda rodzica lub prawnego opiekuna. wzór do wydrukowania dostępny na stronach punktów sprzedaży.

link do Upoważnienia: goo.gl/3i46aa


data ostatniej modyfikacji: 2019-01-19 23:15:01
Komentarze
 
Polityka Prywatności