Serwis dział po zajęciach Studencki Informator Regionalny - Górny Śląsk

Województwo śląskie - imprezy, koncerty, informacje

kategoria
2019-03-10

Festiwal Weselny w WCK

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza na piątą edycję Festiwalu Weselnego, który odbędzie się w niedzielę, 10 marca br. w godzinach od 13:00 do 17:00. Imprezę poprowadzą: prezenterka, dziennikarka radiowa i telewizyjna Nina Nocoń oraz muzyk, konferansjer, prezenter radiowy Tomasz Ciba.

Festiwal Weselny w Wodzisławskim Centrum Kultury to wydarzenie, w ramach którego lokalne firmy zaprezentują swoje usługi i asortyment związany z tematyką ślubną. Udział w wydarzeniu dla odwiedzających jest bezpłatny, a każdy z nich będzie mógł wziąć udział w losowaniu atrakcyjnych nagród.

Ślub i wesele to przedsięwzięcia wymagające rozeznania w wielu branżach, począwszy od wyboru lokalu i oprawy muzycznej, skończywszy na obrączkach czy ślubnych dekoracjach. Propozycja WCK z pewnością okaże się pomocna przyszłym nowożeńcom w zapoznaniu się z najnowszymi trendami w branży ślubnej. W programie Festiwalu zaplanowano bowiem m.in.: pokazy sukien ślubnych i bielizny, animacje dla dzieci, występy zespołów muzycznych oraz grup tanecznych. Nie zabraknie także degustacji i bogatej oferty gastronomicznej, usług multimedialnych i innych niespodzianek. Ponadto, podczas tegorocznej edycji Festiwalu firmy biorące udział w wydarzeniu powalczą o tytuł lidera wśród wystawców. O wyborze najlepszej firmy zadecydują odwiedzający, którzy ocenią stoiska pod względem atrakcyjności świadczonych usług i prezentowanego asortymentu. Organizatorzy zadbają, aby podczas Festiwalu zaprezentowali się najlepsi wystawcy z regionu, posiadający bogate doświadczenie w branży ślubnej i weselnej.

- Nasz festiwal jest doskonałą okazją do zapoznania się z aktualną ofertą weselną, modą ślubną i wszelkimi atrakcjami, z którymi powinni być na bieżąco przyszli nowożeńcy. Każda para planująca ślub i wesele z pewnością znajdzie tu coś dla siebie i może wygrać atrakcyjne nagrody – mówi Krzysztof Jaroch, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury.

Imprezę poprowadzi znana z telewizji TVS Nina Nocoń - prezenterka, dziennikarka radiowa i telewizyjna. Towarzyszyć jej będzie Tomasz Ciba – muzyk, konferansjer, prezenter radiowy.


data ostatniej modyfikacji: 2019-02-01 15:05:23
Komentarze

Nauka języków w śląskim
boks.gif

Nauka języka za granicą
JPEdukacja_220_pytania.gif

Przegląd uczelni w Polsce

SWPS_220_uni.jpg
boks_220.gif
WSSIP_220.jpg
bony_dla_maturzystow_220.gif
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura WSPiA
miniatura FOTO 3
miniatura
 
Polityka Prywatności