Serwis dział po zajęciach Studencki Informator Regionalny - Górny Śląsk

Województwo śląskie - imprezy, koncerty, informacje

kategoria
2019-04-24

Nowy kurs salsy kubańskiej w WCK

W Wodzisławskim Centrum Kultury w środę, 24 kwietnia br. rusza nowy kurs salsy kubańskiej od podstaw. Pierwsze zajęcia odbędą się o 20:30. Kurs jest świetną okazją do tego, by nauczyć się tańczyć, poznać nowych ludzi i świetnie się przy tym bawić.

Zajęcia skierowane są do młodzieży i osób dorosłych, które chcą zdrowo i ciekawie spędzić czas. Spotkania odbywać się będą raz w tygodniu i trwać będą 80 minut. Można dołączyć do grupy maksymalnie do 3 tygodni od daty rozpoczęcia. W grupie może uczestniczyć 15 par. Kursanci poznają tajniki energetycznej salsy kubańskiej oraz zmysłowej bachaty. Liczba miejsc ściśle ograniczona. Zajęcia prowadzą instruktorzy z kilkunastoletnim doświadczeniem: Arkadiusz i Marta Meps. Można zapisać się w parach lub solo. Pierwszeństwo zapisów mają osoby już dobrane w pary. Na pierwszych zajęciach osoby bez partnerów będą mogły dobrać się w pary.

- Zajęcia salsy odbywające się w Wodzisławskim Centrum Kultury cieszą się niegasnącym zainteresowaniem. Nic dziwnego, skoro prowadzą je osoby z wieloletnim doświadczeniem o niebywałej energii i pasji. Podczas lekcji doskonale widać, jak wszyscy świetnie się bawią. Co więcej, od kilku lat wspólnie organizujemy również plenerową salsotekę podczas dni miasta, w którą chętnie włączają się mieszkańcy – mówi Krzysztof Jaroch, dyrektor WCK.

Zapisy na nowy kurs odbywają się tylko mailowo u instruktora pod adresem: arkadiusz.meps@gmail.com. Wszelkich szczegółowych informacji udziela sekretariat WCK w godzinach 7:00-15:00 pod nr tel. 32 455 48 55. W zgłoszeniu e-mailowym wymagane jest podanie ilości chętnych, imienia i nazwiska oraz numeru telefonu. Każdy zgłaszający się otrzyma do 48 godzin wiadomość e-mail z potwierdzeniem rezerwacji miejsca. Cena kursu to 80 zł od osoby za karnet miesięczny (4 kolejne zajęcia) lub 70 zł od osoby za karnet studencki.


data ostatniej modyfikacji: 2019-03-13 14:57:53
Komentarze

INFORMACJE, OGŁOSZENIA

Nauka języków w śląskim
boks.gif

Nauka języka za granicą

Przegląd uczelni w Polsce

WSSIP_220.jpg
WSB_przeglad_uczelni.jpg
Akademia_WSB_przeglad.jpg
SWPS_220_uni.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura UTH 02
miniatura
miniatura Inauguracja-roku-akademickiego-2016-2017- 02
 
Polityka Prywatności