Serwis dział po zajęciach Studencki Informator Regionalny - Górny Śląsk

Województwo śląskie - imprezy, koncerty, informacje

kategoria
2019-05-06 17:00

Warsztaty baristyczne w WCK

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza na warsztaty z pasjonatem kawy, Tymoteuszem Ciecierą, które odbędą się 6 maja o godz. 17:00. To efekt i kontynuacja spotkania z właścicielem Pracowni Kawy Kawowski, które w WCK miało miejsce w marcu w ramach cyklu „COOLturalny gość WCK”. Była teoria, teraz przyszedł czas na praktykę.

Chcesz wypić w domu pyszną kawę nie wydając fortuny na sprzęt? Zapach świeżo zmielonej kawy nie jest ci obojętny? Jeśli na któreś z powyższych pytań odpowiedziałeś twierdząco, te warsztaty są właśnie dla Ciebie. Spotkanie z baristą będzie okazją do degustacji sześciu różnych kaw zaparzanych jedną metodą, praktycznej nauki ustawiania młynka stosownie do metody, a także zaparzania wybranej kawy metodami alternatywnymi: drip, Chemex, Aeropress, French Press, kawiarka. Każdy uczestnik otrzyma też miły upominek od właściciela pracowni. Zapisy na warsztaty przyjmowane są telefonicznie do 30 kwietnia br. pod numerem tel. 32 455 48 55. Cena za uczestnictwo w zajęciach wynosi 40 zł od osoby. Wszystkie materiały zapewnia organizator.

- Nasze warsztaty będą doskonałą okazją do zgłębienia tajników parzenia dobrej kawy. Ich zapowiedź miała miejsce podczas niedawnego spotkania w ramach cyklu "COOLturalny gość WCK", które cieszyło się ogromnym zainteresowaniem - mówi Krzysztof Jaroch, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury.


data ostatniej modyfikacji: 2019-04-09 11:02:34
Komentarze

Nauka języków w śląskim
boks.gif

Nauka języka za granicą
ATAS_220.gif

Przegląd uczelni w Polsce

SWPS_220_uni.jpg
WSSIP_220.jpg
bony_dla_maturzystow_220.gif
boks_220.gif
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura Budynke WSB w Opolu - 3
miniatura
miniatura studenci UMK
 
Polityka Prywatności