Serwis dział po zajęciach Studencki Informator Regionalny - Górny Śląsk

Województwo śląskie - imprezy, koncerty, informacje

kategoria
2019-04-16

Wampiriada w UE Katowice

16 kwietnia rusza kolejna edycja Wampiriady! Chcesz podzielić się cząstką siebie i uratować komuś życie? Przyjdź w najbliższy wtorek pod budynek CNTI i oddaj krew!

Wampiriada to organizowana cyklicznie, dwa lub trzy razy w roku największa w Polsce akcja honorowego krwiodawstwa w środowisku akademickim. Organizatorem i motorem napędowym akcji jest Niezależne Zrzeszenie Studentów, a współpracuje z nim Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa.

Celem akcji jest uświadomienie studentów o potrzebie niesienia pomocy drugiemu człowiekowi. Krew jest w wielu przypadkach niezastąpionym lekiem, który sami możemy podarować. Wampiriada to znakomity sposób na zachęcenie jak największej liczby młodych ludzi do włączenia się w Honorowe Dawstwo Krwi. Ważnym punktem naszej akcji jest obalenie nieprawdziwych i często krzywdzących mitów o oddawaniu krwi.

Najbliższa Wampiriada odbędzie się już 16 kwietnia w godz. 9:00-15:00. Aby podzielić się częścią siebie i uratować komuś życie, należy przyjść na stoisko NZS przy portierni budynku CNTI i wypełnić kwestionariusz Krwiodawcy. Później wystarczy udać się do busa i oddać krew. Organizatorzy zapraszają później do swojej strefy - można poczęstować się smakołykami, odebrać gadżety, vouchery, zniżki i wiele innych.

data ostatniej modyfikacji: 2019-04-16 09:45:57
Komentarze

Nauka języków w śląskim
boks.gif

Nauka języka za granicą
ATAS_220.gif

Przegląd uczelni w Polsce
WSSIP_220.jpg
bony_dla_maturzystow_220.gif
SWPS_220_uni.jpg
boks_220.gif

Polskie uczelnie w obrazach
miniatura Gala absolwenta 2016 - 02
miniatura Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu
miniatura
 
Polityka Prywatności