Serwis dział po zajęciach Studencki Informator Regionalny - Górny Śląsk

Województwo śląskie - imprezy, koncerty, informacje

kategoria
2019-06-15 18:00

The Night of Legends

The Night of Legends
kategoria: festiwale

Miejsce: Spodek
Katowice, aleja Korfantego 35

Kup bilet

Cena biletu Standard: 89 PLN

Mauro Picotto, Moguai, Dr Motte, Tomcraft, Mr X-Africa Islam, Kai Tracid, Da Hool, Woody van Eyden, Diana D' Rouze, Siasia, DJ Matys, Dj Jaco, Matush, Adam de Great.


Otwarcie bram 17:00
Start 18:00

The Night of Legends - noc, która wydawało się, że już nie wróci!
Wielkimi krokami zbliża się jedyne w swoim rodzaju wydarzenie, które jeszcze raz pozwoli wróć wszystkim uczestnikom do czasów gdy muzykę czuło się całym sobą a z parkietu schodziło nad ranem. Już 15 czerwca w katowickim Spodku odbędzie się 90’ Festival: The Night of Legends, w trakcie którego usłyszmy zarówno klasyki muzyki muzyki elektronicznej, jak i współczesne brzmienia. Na klubowiczów czekać będą dwie sceny, na których wystąpią bohaterowie naszej młodości, w tym m.in. Moguai, Mauro Picotto, Dr Motte, Tomcraft czy Mr. X - Afrika Islam. Wszystko to w nowoczesnej oprawie, która spotęguje emocje! 
90’ Festival zaprasza do nostalgicznej podróży w czasie w zupełnie nowej odsłonie. Powrót do korzeni muzyki elektronicznej zaserwują takie gwiazdy, jak:

- Mauro Picotto 
-️ MOGUAI 
- Dr. Motte 
- Tomcraft 
- Mr X - AFRIKA ISLAM
- Da Hool 
- Kai Tracid
- Woody van Eyden

Na osobnej, wyłącznie polskiej scenie zagrają:
- Diana d'Rouze
- Siasia
- Dj Matys 
- Jaco
- MATUSH
- ADAM DE GREAT

Do you want it? Can you feel it? It´s Club Rotation! 
To nie wszystko co dla Was przygotowaliśmy! Jeden z najbardziej popularnych programów telewizyjnych o muzyce elektronicznej powraca i to właśnie podczas „The Night of Legends” odbędzie się inauguracja działalności „Club Rotation 2.0” w Polsce. A jak o „Club Rotation” mowa, to nie mogło zabraknąć niepowtarzalnej Daisy Dee! Przeprowadzi ona wywiady oraz relację z imprezy, a oprócz tego możecie się również spodziewać jej obecności na scenie. Dla starszych klubowiczów jest to jedyna w swoim rodzaju szansa, aby przeżyć nostalgiczną, muzyczną podróż. Młodsi fani muzyki elektronicznej mogą skorzystać z okazji i zapoznać się z oldskulowymi brzmieniami. „The Night of Legends” to niezwykła okazja, aby jeszcze raz doświadczyć klimatu imprez, które wydawało się, że już nigdy nie wrócą!


data ostatniej modyfikacji: 2019-05-31 13:15:01
Komentarze

Nauka języków w śląskim
boks.gif

Nauka języka za granicą
ef_220.jpg

Przegląd uczelni w Polsce
Akademia_WSB_przeglad.jpg

SWPS_220_uni.jpg
WSSIP_220.jpg
WSB_przeglad_uczelni.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura Biblioteka Uniwersytecka
miniatura
miniatura
 
Polityka Prywatności