Serwis dział po zajęciach Studencki Informator Regionalny - Górny Śląsk
2019-11-23

Manufaktura Sukcesu

kategoria: konferencje

Dnia 23 listopada br. na Wydziale Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu, odbędzie się konferencja naukowa pt. „Manufaktura Sukcesu”. Farmacja to dynamicznie rozwijający się sektor zdrowotny, w którym z roku na rok pojawia się coraz więcej możliwości pracy. Z tego powodu Polskie Towarzystwo Studentów Farmacji Oddział Sosnowiec zaprosiło dziewięciu prelegentów, którzy będą opowiadać o historii swojej kariery, a także o nowych perspektywach pojawiających się dla absolwentów farmacji na rynku pracy.

Podczas tego wydarzenia ponad 100 studentów i absolwentów farmacji z całej Polski, będą mieli okazję dowiedzieć się nieco więcej na temat pracy w takich dziedzinach farmacji, jak: pharmamarketing, farmacja kliniczna, badania kliniczne, praca w firmie farmaceutycznej, czy też jak wygląda praca na uczelni wyższej.

Będzie to idealna okazja dla uczestników do zapoznania się z różnorodnością ścieżek kariery oraz otrzymania praktycznych porad do dalszego rozwoju w dziedzinie farmacji. Wierzymy, że nasza konferencja poszerzy horyzonty studentów i absolwentów farmacji, stworzy przyjazne warunki do rozpoczęcia dyskusji na temat rynku pracy oraz odpowie na nurtujące pytania uczestników.data ostatniej modyfikacji: 2019-11-20 10:43:27
Komentarze

INFORMACJE, OGŁOSZENIA

Nauka języków w śląskim
boks.gif

Nauka języka za granicą

Przegląd uczelni
SWPS_220_uni.jpg
Akademia_WSB_przeglad.jpg
WSB_przeglad_uczelni.jpg

Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura
 
Polityka Prywatności