2019-12-12 20:00

WIECZÓR IMPRO SILESIA - Święto Śląskiej Improwizacji Komediowej

Śmiało rezerwujcie termin! Widzimy się w czwartek 12 grudnia 2019r., godz. 20:00, na scenie Drzwi Zwane Koniem w Katowicach, ul. Warszawska 37.

Wieczór spektakli tworzonych na Waszych oczach, bez scenariusza, na podstawie Waszych sugestii. Tym razem mamy dla Was coś na prawdę wyjątkowego! Zaprosiliśmy jednych z najlepszych improwizatorów na świecie - duet Laura & Gael. Laura Doorneweerd ( Holandia ) i Gael Perry ( Francja ) stworzyli europejską sieć improwizatorów. Występują na całym świecie i uczą sztuki improwizacji. U nas wystąpią ze spektaklem o miłości przedmiotów/zwierząt. Zaraz po nich zagrają śląscy improwizatorzy, którzy przez cały tydzień będą przygotowywali się do spektaklu pod okiem Laury i Gaela. Spontaniczna gra bez scenariusza i nieprzewidywalny charakter występu dostarczy Wam tony radości, hektolitry szaleństwa i mnóstwo śmiechu!

Śmiało rezerwujcie termin! Widzimy się w czwartek 12 grudnia 2019r., godz. 20:00, na scenie Drzwi Zwane Koniem w Katowicach, ul. Warszawska 37.

Patronem wydarzenia jest Miasto Ogrodów - instytucja Kultury im. Krystyny Bochenek 

INFO O NAS:

Impro Silesia – śląskie centrum improwizacji swoje początki miała w 2015 roku, otwierając każdy tydzień hasłem: “Po Prostu IMPRO!”, zapraszając śmiałków na otwartą scenę. W 2018 roku oficjalnie założyliśmy fundację. Promujemy improwizację, prowadzimy warsztaty, uczymy technik improwizacji, które można wykorzystać nie tylko na scenie, ale też w biznesie, życiu. Organizujemy wydarzenia i spektakle improwizowane. Więcej o nas na: https://www.improsilesia.pl/

CO TO JEST IMPRO?

Improwizowany spektakl sceniczny w skrócie – aktorzy wychodzą na scenę, dostają sugestię od publiczności i grają, bez scenariusza. Tylko tyle i aż tyle.

Impro to jednak coś więcej niż “wymyślanie czegoś na poczekaniu” - to również skuteczna komunikacja, pozwolenie sobie na nieskrępowaną zabawę, wiara w to, że zawsze można więcej, to sztuka oddawania kontroli, współpracy.

Teatr improwizowany pozwala na aktywny kontakt z publicznością, który jest często nieobecny w teatrze z udziałem scenariusza.


data ostatniej modyfikacji: 2019-12-06 14:55:02
Komentarze
 
Polityka Prywatności