2020-07-15 18:00

KISS: End Of The Road World Tour

KISS
kategoria: koncerty

Miejsce: Arena Gliwice
Gliwice, ul. Akademicka 50

Kup bilet

Cena biletu Miejsca stojące: 249 PLN

Kiss

 

Drzwi: 18:00

KISS

END OF THE ROAD
WORLD TOUR

15 LIPCA 2020
ARENA GLIWICE

Po wspaniałej i dowiedzionej wieloma sukcesami ponad 45-letniej karierze, która zapoczątkowała erę legend rocka - KISS w 2019 wyruszył w swoją pożegnalną trasę End Of The Road World Tour. W jej ramach muzycy odwiedzili Polskę po raz pierwszy i jak się okazuje, nie ostatni. KISS poinformowało o wydłużeniu swojego tournée, tym samym zapowiadając kolejne występy w Europie, również w Polsce!

Dzięki swoim charakterystycznym koncertom na żywo, KISS przez dziesięciolecia udowodnił, że tworzą najbardziej kultowe i rock'n'rollowe show. Członkowie The Rock & Roll Hall of Fame, z ponad 100 milionami sprzedanych albumów, podkreślają, że ta trasa jest dedykowana milionom fanów z KISS Army.

„Wszystko, co zbudowaliśmy i wszystko, co zdobyliśmy w ciągu ostatnich czterech dekad nie byłoby możliwe, gdyby nie miliony ludzi na całym świecie, którzy przez te lata wypełniali kluby, areny i stadiony. To będzie największe święto dla tych, którzy nas widzieli i ostatnia szansa, którzy nie mieli jeszcze okazji.

KISS Army - żegnamy się ostatnią trasą koncertową podczas największych koncertów. Odejdziemy tak, jak przyszliśmy … Niepokorni i Niepowstrzymani"

KISS
END OF THE ROAD WORLD TOUR


data ostatniej modyfikacji: 2020-05-29 09:22:12
Komentarze
 
Polityka Prywatności