2023-02-25 19:00

Slave Keeper i Fireball

Slave Keeper i Fireball
kategoria: koncerty

Miejsce: Schron Muzyczny MASH
Mysłowice, Wojska Polskiego 3

Kup bilet

Cena biletu Standard: 25 PLN


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Slave Keeper i Fireball zapraszają na wspólny wieczór z solidnym melodyjnym graniem. Mocne riffy, potężne uderzenie sekcji rytmicznej, piękne melodie i klasyczne hard rockowe granie! Zapraszamy!

Slave Keeper to muzycznie pogranicze hard rocka i heavy metalu. Chwytliwe melodie, mocny i wszechstronny wokal, soczyste riffy, gitarowe harmonie - to wszystko niewątpliwie inspirowane gigantami gatunku, ale zagrane w swoim własnym, unikalnym stylu.

Zespół powstał w 2014 roku i do tej pory zdążył pokazać się publiczności na klubowych i plenerowych scenach w Polsce, również supportując zagraniczne gwiazdy. W 2022 roku zespół wydał swój pierwszy album zatytułowany “Ślad”, na którym uwiecznionych zostało 12 różnorodnych, autorskich kompozycji. Na płycie pojawiają się znakomici goście, jak choćby Grzegorz Kupczyk (ex-Turbo, CETI). Płyta spotkała się z dużym uznaniem odbiorców i krytyków, a słuchając jej można dostrzec szerokie spektrum muzycznych zainteresowań zespołu: od szybkich heavy metalowych galopów, poprzez liryczne ballady, do bogato zaaranżowanych, wielowarstwowych kompozycji.

https://www.facebook.com/SlaveKeeperOfficial

Zespół Fireball powstał w 2010 roku. Tworzą go ludzie z Ziemi Chrzanowskiej. Członkowie zespołu udzielali się w przeszłości w innych lokalnych składach, takich jak „Apetyt Architekta” czy „Pratum”. Kapela wykonuje wyłącznie własne oryginalne kompozycje. Fireball łączy w swoich utworach rockową energię i niebanalne teksty. Efekt to melodyjne utwory, dużo ekspresji – zero agresji i wulgaryzmów, muzyka dla ludzi w każdym wieku.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Kup bilet

Cena biletu Standard: 25 PLN


data ostatniej modyfikacji: 2023-01-16 23:15:01
Komentarze
 
Polityka Prywatności