www organizatora »
www organizatora »
www organizatora »
Serwis dział po zajęciach Studencki Informator Regionalny - Górny Śląsk

NEWSY śląskie

NA OSTATNI DZWONEK - nowa promocja w WST

1 września w Wyższej Szkole Technicznej rozpoczęła się promocja "Na ostatni dzwonek". Zapisując się do 16 września możesz zaoszczędzić 700zł.

Regulamin promocji "NA OSTATNI DZWONEK" w Wyższej Szkole Technicznej w Katowicach:

§ 1

Promocja "NA OSTATNI DZWONEK" skierowana jest do kandydatów zapisujących się na studia na rok akademicki 2017/2018 i dotyczy skorzystania z ulg (od 350 zł do 700 zł) w opłacie rekrutacyjnej oraz semestralnej:
  • a. Kierunki: architektura, architektura wnętrz. Podstawowa opłata rekrutacyjna, która wynosi 500 zł w okresie promocji "NA OSTATNI DZWONEK", będzie wynosiła 1 zł.
  • b. Kierunki: budownictwo, gospodarka przestrzenna, mechatronika, wzornictwo, grafika oraz informatyka. Podstawowa opłata rekrutacyjna, która wynosi 150 zł w okresie promocji "NA OSTATNI DZWONEK", będzie wynosiła 1 zł.
  • c. na każdym kierunku studiów jednorazowa opłata semestralna w pierwszym semestrze obniżona jest o 201 zł.
  • d. na każdym kierunku studiów, w przypadku płatności ratalnej, obniżka 201 zł dotyczy ostatniej raty w pierwszym semestrze studiów.

§ 2

Do skorzystania z promocji ma prawo kandydat na studia, który zapisze się na studia i złoży wymagane dokumenty w terminie 01.09.2017 - 16.09.2017 roku.

§ 3

Promocja skierowana jest również do tegorocznych maturzystów, którzy nie otrzymali jeszcze świadectwa maturalnego a chcą zapisać się na studia w Wyższej Szkole Technicznej w Katowicach. Osoby te zobowiązane są złożyć wszystkie dokumenty za wyjątkiem świadectwa dojrzałości wraz z oświadczeniem o dostarczeniu brakującego dokumentu w wyznaczonym terminie.

§4

Promocja "NA OSTATNI DZWONEK" obejmuje osoby rekrutujące się na pierwszy rok studiów: pierwszego stopnia oraz jednolitych magisterskich w Wyższej Szkole Technicznej w Katowicach i nie dotyczy osób, które miały już status studenta WST.

§ 5

Decyzją Władz Uczelni termin promocji może ulec zmianie, zostać wydłużony lub przedterminowo zakończony.

§6

Promocja nie dotyczy studiów drugiego stopnia i studiów podyplomowych oraz nie łączy się z pozostałymi promocjami Wyższej Szkoły Technicznej w Katowicach.


data ostatniej modyfikacji: 2017-09-05 12:51:55
Komentarze

Nauka języka za granicą
JPEdukacja_220_pytania.gif

Przegląd uczelni
w Polsce
SWPS_220_uni.jpg
Uniwersytet___l__ski_220.jpg
WSB-220_1.jpg
WSZOP_220.jpg

Polskie uczelnie w obrazach
miniatura studenci
miniatura Centrum projektów
miniatura Wydział Farmaceutyczny WUM