Serwis dział po zajęciach Studencki Informator Regionalny - Górny Śląsk

NEWSY śląskie

Ostatnie dni rekrutacji w WSB

Logo WSB w Chorzowie

Trwa rekrutacja zimowa w Wyższej Szkole Bankowej w Chorzowie i Katowicach. Zapisy przyjmowane są do 17 marca.

W rekrutacji zimowej na studia w roku akademickim 2018/2019 Wyższa Szkoła Bankowa proponuje studia I stopnia - licencjackie i inżynierskie. Kandydaci mają do wyboru dwanaście kierunków, w tym najbardziej popularne: informatyka, logistyka oraz pedagogika.

Dla absolwentów wszystkich uczelni z tytułem licencjata lub inżyniera WSB prowadzi rekrutację zimową także na studia II stopnia. Mogą oni wybrać jeden z kierunków: finanse i rachunkowość lub zarządzanie.

Nowością w ofercie edukacyjnej są studia magisterskie dla inżynierów, które trwają trzy semestry, czyli krócej niż studia II stopnia w tradycyjnej, dwuletniej formule.

- Jest to wyjątkowa ścieżka kształcenia, która pozwoli absolwentom studiów inżynierskich, bez względu na której z uczelni ukończyli studia I stopnia, zdobyć tytuł magistra. Dodatkowym atutem jest okres nauki. Tak dostosowaliśmy program kształcenia, aby studia trwały tylko trzy semestry - mówi dr Krzysztof Koj, dziekan WSB w Chorzowie i Katowicach.

Studia są dostępne na kierunku zarządzanie ze specjalnościami: zarządzanie logistyką i łańcuchami dostaw lub zarządzanie produkcją i usługami.

Oprócz studiów I i II stopnia, w rekrutacji zimowej Wyższa Szkoła Bankowa przygotowała również ofertę studiów podyplomowych. Przyszli słuchacze mają do wyboru kierunki z zakresu pedagogiki, human relations, zarządzania projektem oraz rozwoju osobistego.

Na studia w Wyższej Szkole Bankowej w Chorzowie i Katowicach można zapisać się przez Internet na stronie: www.wsb.pl/chorzow.

data ostatniej modyfikacji: 2018-03-12 12:42:36
Komentarze

Nauka języków w śląskim
BezplatnyTest_220.gif

Nauka języka za granicą
boks_2015_uniwersalny.jpg

Przegląd uczelni w Polsce
SWPS_220_uni.jpg
boks_220.gif

Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura wydarzenia
 
Polityka Prywatności