Serwis dział po zajęciach Studencki Informator Regionalny - Górny Śląsk

NEWSY śląskie

International Executive MBA - nowość w UŚ

Logo UŚ

Program International Executive Master of Business Administration to nowość w ofercie kształcenia przygotowanej przez Centrum Kształcenia Ustawicznego Uniwersytetu Śląskiego i Gdańską Fundację Kształcenia Menedżerów.

Wyjątkową cechą programu jest możliwość zindywidualizowania procesu nauczania - słuchacze oprócz przedmiotów obowiązkowych realizują zajęcia w ramach wybranej ścieżki specjalistycznej, zgodnej z ich preferencjami i potrzebami edukacyjnymi. Do wyboru jest jedna z czterech możliwości: zaawansowane finanse, zaawansowana psychologia biznesu, tworzenie startupów oraz ścieżka dla kandydatów do rad nadzorczych spółek skarbu państwa.

Na początku studiów i na ostatnim ich etapie przeprowadzana jest analiza potencjału kandydatów, co umożliwia optymalizację procesu kształcenia oraz ocenę jego efektów. Indywidualny aspekt programu pozwala najlepiej dopasować metody do osobistego stylu zarządzania uczestnika.

Program International Executive MBA kładzie szczególny nacisk na praktyczny aspekt zajęć. W procesie kształcenia wykorzystywana jest metoda Activity Based Learning uznawana za najskuteczniejszą w rozwijaniu umiejętności praktycznych w biznesie, przewidziane są między innymi wizyty w firmach, spotkania z wybitnymi praktykami biznesu oraz udział w strategicznej symulacyjnej grze biznesowej. Uczestnicy mogą liczyć również na indywidualne sesje coachingowe.

Podczas spotkań omawiane są aktualne business case studies, program jest także doskonałym przygotowaniem do działania i zarządzania w świecie VUCA (Volatility, Uncertainty, Complexity, Ambiguity). Językiem wykładowym jest język angielski oraz polski.

Rekrutacja uczestników trwa do 30 kwietnia 2018 roku. Szczegółowe informacje na temat International Executive MBA w Katowicach dostępne są na stronie: www.mba.us.edu.pl.


data ostatniej modyfikacji: 2018-04-23 11:24:22
Komentarze
BezplatnyTest_220.gif

Nauka języka za granicą
JPEdukacja_220_pytania.gif

Przegląd uczelni
w Polsce
SWPS_220_uni.jpg
boks_220.gif
WSZOP_220.gif

Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura
 
Polityka Prywatności