Serwis dział po zajęciach Studencki Informator Regionalny - Górny Śląsk

Województwo śląskie - imprezy, koncerty, informacje

kategoria
2014-11-27 17:00

Encyklopedia czy Wikipedia – wirtualni wychowawcy a dziecko - wykład w SWPS w Katowicach

Wykład odbędzie się 27 listopada o godzinie 17:00 w siedzibie Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Katowicach ul. Techników 9. Spotkanie poprowadzi psycholog Magdalena Dziedziak-Wawro.

Szukając odpowiedzi na nurtujące nas pytania sami często zaglądamy do internetu. Przeszukujemy fora, strony internetowe, zaglądamy do blogów. Czy zatem telewizja, gra komputerowa i tablet to współczesny wychowawca naszych dzieci? Czy w Internecie młody człowiek znajdzie odpowiedzi na wszystkie nurtujące go pytania? Czy dzisiejsza encyklopedia to wirtualna Wikipedia? Na te i inne pytania odpowie gość katowickiej Strefy Rodzica psycholog Magdalena Dziedziak-Wawro podczas wykładu, który odbędzie się 27 listopada 2014 r. o godz. 17.00. Model rozwoju człowieka XX i XXI wieku nie zmienił się, ale zmienił się jego kontekst. W dobie cyfryzacji najmłodsi, ku własnej uciesze i niezadowoleniu rodziców, chętniej sięgają po tablet czy smartfon niż powieść. Uczestnicy wykładu dowiedzą się jakie zagrożenia czekają na młodych ludzi we współczesnym świecie mediów i jak sobie z nimi radzić.

Jak wziąć udział?

Aby zapisać się na wykład, należy wypełnić internetowy formularz zgłoszeniowy.

Magdalena Dziedziak-Wawro - psycholog, coach, wykładowca akademicki w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Katowicach, specjalista ds. Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Członek Klubu Izby Coachingu. Posiada długoletnie doświadczenie w sektorze edukacji oraz prowadzeniu warsztatów i treningów umiejętności społecznych w nurcie psychologii pozytywnej. Na co dzień pracuje jako psycholog szkolny w Zespole Szkół ponadgimnazjalnych w Jaworznie.
data ostatniej modyfikacji: 2014-11-18 08:02:49
Komentarze

Nauka języków w śląskim
boks.gif

Nauka języka za granicą
boks_2015_uniwersalny.jpg

Przegląd uczelni w Polsce
SWPS_220_uni.jpg
boks_220.gif

bony_dla_maturzystow_220.gif
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura Studenci UNS na strzelnicy
miniatura
 
Polityka Prywatności