12-18.09.2020

Tydzień Bezpłatnych Szkoleń online w Akademii WSB

Akademia WSB organizuje Tydzień Bezpłatnych Szkoleń (TBS) w nowej, bezpiecznej i wygodnej formule spotkań online. W dniach 12-18 września 2020 r. będzie można zdobyć wiedzę z najbardziej aktualnych dziedzin i poszerzyć kompetencje, które są dziś szczególnie istotne.

Jak efektywnie wykorzystywać swoje naturalne predyspozycje? Czy pandemia ma wpływ na zmiany w przepisach prawa oświatowego? Jak dbać o cyberbezpieczeństwo informacji? Jak utrzymać motywację i zaangażowanie pracowników? Między innymi te kwestie zostaną poruszone w ramach wrześniowego Tygodnia Bezpłatnych Szkoleń.

TBS to cykl wykładów i warsztatów, które na stałe wpisały się w kalendarz wydarzeń Uczelni i stanowią odpowiedź na potrzeby tych osób, które regularnie chcą poszerzać swoją wiedzę z różnych dziedzin. Podczas szkoleń możesz spotkać się z m.in. z:  dr Joanną HeidtmanJackiem Walkiewiczemdr n. med. Martą Wawrzynówmec. Łukaszem Staszelemdr Edytą Nowak-Żółty, Andrzejem Krótkim czy Aleksandrem Merykiem

- Dzielenie się wiedzą mamy wpisane w DNA i bardzo cieszymy się, że każda edycja Tygodnia Bezpłatnych Szkoleń cieszy się tak dużą popularnością. Zawsze aktualna tematyka, nowa wiedza i kompetencje to coś, co przyciąga osoby nastawione na rozwój. Tym razem wszystko odbędzie się w wygodnej, zdalnej formule. Zdecydowanie jest w czym wybierać i jesteśmy przekonani, że szkolenia online będą cieszyły się dużym zainteresowaniem – podkreślają przedstawiciele AWSB. 

W programie przewidziano szkolenia m.in. z zakresu: zarządzania, HR i kadr czy rozwoju osobistego oraz specjalny blok szkoleń dla nauczycieli. Uczestnicy będą więc mogli poznać tematy z obszarów, w zakresie których Akademia WSB prowadzi studia MBA i podyplomowe. 

Akademia WSB dla uczestników Tygodnia Bezpłatnych Szkoleń ONLINE przygotowała specjalną bonifikatę na studia MBA i podyplomowe w wysokości 500 zł*.

Warto podkreślić, że w poprzedniej, czerwcowej edycji TBS online udział wzięło prawie 7,5 tys. uczestników.

HARMONOGRAM I ZGŁOSZENIA: http://tbs.wsb.edu.pl/  

*Kierunki wyłączone ze specjalnej bonifikaty w ramach Tygodnia Bezpłatnych Szkoleń ONLINE: 

  • Coaching 3.0
  • Trener
  • Master of Business Administration (MBA SME)
  • Psychologia przywództwa ON-LINE
  • ACCA po polsku - Zarządzanie finansami i rachunkowość w środowisku międzynarodowym (Partner kierunku: EY Academy of Business) - ONLINE
  • ACCA po polsku - Zarządzanie finansami i rachunkowość w środowisku międzynarodowym (Partner kierunku: EY Academy of Business)

data ostatniej modyfikacji: 2020-09-02 10:40:55
Komentarze
 
Polityka Prywatności